Він чітко усвідомлював характер та наслідки своїх дій, скерованих на підрив боєздатності частин та підрозділів Сил оборони України. Суд засудив громадянина України до 5 років…
На Харківщині противник продовжує атакувати у складі малих піхотних груп під прикриттям «зеленки» — зелених насаджень. Ворожі штурмовики просочуються, намагаючись зайняти вигідні позиції. Проте, зазвичай, їх зупиняють українські дрони.
Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Олексій Розумний, начальник відділу планування 13-ї бригади НГУ «Хартія»
За його словами, лише за останню добу спроби таких атак коштували противнику втрати 8 своїх солдатів вбитими і пораненими. Насамперед по них відпрацювали БПЛА та артилерія бригади «Хартія». Так само знищують на логістичних маршрутах і ворожу техніку.
«Нещодавно мотоцикли використовувалися — противник зазнав втрат у таких спробах. Бронетехніку він використовував останній раз навесні, при цьому зазнав значних втрат. Більшість техніки навіть не перетнула державний кордон, тобто була знищена ще на підходах. Або розвернулася і просто поїхала назад» — розповів начальник відділу планування 13-ї бригади НГУ «Хартія».
Уже певний час, за словами Розумного, ворог намагається відбити свої втрачені ще взимку позиції. Тоді «Хартія» витіснила росіян з лісового масиву. Всі їхні спроби повернутися — досі невдалі. Триває позиційне протистояння.
«Здебільшого це спроби просочування плюс найбільш небезпечна частина дій на сучасному полі бою — проведення ротацій під час переміщень. Як наша піхота більш вразлива, так і піхота противника. Над цим працюємо ми, над цим працює так само противник і це таке протистояння, яке триває щодня», — зазначив Олексій Розумний.
Як повідомляла АрміяInform, на Харківщині ворог не відмовляється від планів атакувати. Працює диверсійними групами та дронами. Основна мета — відволікти Сили оборони від більш гарячих напрямків фронту.
До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform
@armyinformcomua
Завдяки ешелонованій аеророзвідці бійці Сил оборони виявляють противника ще задовго до того, як він підійде до наших позицій.
Противник активізував зусилля з охоплення Покровська та Мирнограду «клешнями», посилив тиск з боку населених пунктів Котлине та Родинське.
Протягом доби СБУ затримала двох агентів рф, які вчинили теракт на одній із центральних вулиць столиці 11 лютого цього року.
Міністерство оборони працює з партнерами над тим, аби прискорити постачання ЗСУ ракет для американських зенітно-ракетних комплексів MIM-104 Patriot.
Володимир Зеленський доручив протягом дня підготувати необхідні додаткові заходи захисту, враховуючи інформацію про підготовку Росією масованого удару.
Інформація з різних підрозділів тепер зібрана в одній цифровій системі, завдяки якій підрозділи зможуть швидше отримувати засоби РЕБ.
Водій, військовослужбовець (40 ОАБр ім. Великого князя Вітовта)
від 50000 до 120000 грн
Первомайськ (Миколаївська обл.)
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
Телефоніст, лінійний наглядач, військовослужбовець
від 20500 до 120500 грн
Київ
Військова частина А7039
Стрілець, гранатометник (солдатський, сержантський склад)
від 20500 до 120000 грн
Тернопіль
Тернопільський РТЦК та СП
Він чітко усвідомлював характер та наслідки своїх дій, скерованих на підрив боєздатності частин та підрозділів Сил оборони України. Суд засудив громадянина України до 5 років…