ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Випрошували провізію, їм скидали російський прапор» — поблизу Лимана збирають «врожай» ворожих полонених

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Червня 2025, 12:55
російські полонені

На Лиманському напрямку дуже багато російських полонених, які буквально здаються один за одним. Усе через те, що російські командири кидають їх напризволяще — без їжі та води.

Про це в ефірі Армія TV розповів старший лейтенант Ростислав Ящишин, начальник відділення комунікацій 63-ї окремої механізованої бригади.

За його словами, останні місяці бригади просто «перенасичені» полоненими. Стільки їх ніколи ще не було. А все через російських командирів. Ті кидають своїх солдатів, примушують їх виживати.

«Звичайно, вони не прийшли сюди здаватися в полон. Вони відстрілюються, поки можуть. Але, зрозумівши безвихідь ситуації, здаються. Розповідали, наприклад, що в наших краях дуже гірка трава, а зранку немає роси. Коли намагалися випросити якусь провізію, їм скидали російський прапор. Щоб вони з ним там побігали, познімали», — розповів Ростислав Ящишин.

Є і неприємна тенденція, зазначив Ящишин. Окрім представників російської федерації, досить багато полонених з інших країн. Це і Казахстан, і Узбекистан, і Вірменія, і Таджикистан.

«Не важко здогадатися, звідки вони там взялися. Це люди, які приїхали на заробітки. Для того щоб отримати громадянство, їм потрібно підписати контракт зі збройними силами рф, відвоювати рік, і тоді вже отримати паспорт. Тобто в них є мета: заробити гроші й отримати російський паспорт. В принципі, це все», — резюмував начальник відділення комунікацій 63-ї окремої механізованої бригади.

Як повідомляла АрміяInform, на Куп’янському напрямку не спостерігають послаблення тиску ворога. Противник намагається реалізовувати те ж саме — форсувати річку Оскіл.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Туман став пасткою»: 28-ма бригада зірвала прорив росіян на Костянтинівку, ворог зазнав значних втрат

«Туман став пасткою»: 28-ма бригада зірвала прорив росіян на Костянтинівку, ворог зазнав значних втрат

Росіяни спробували використати густий туман на Костянтинівському напрямку, намагаючись під його прикриттям просунутися до Костянтинівки та її околиць. Проте задум провалився — туман став пасткою для них самих.

Сили логістики, Медичні сили та СБС — лідери за темпами переходу на рапорти в Армія+

Сили логістики, Медичні сили та СБС — лідери за темпами переходу на рапорти в Армія+

За останні три місяці, з серпня по жовтень, Сили логістики, Медичні сили та Сили безпілотних систем показали найвищу динаміку приросту підрозділів, які активно використовують електронні рапорти через застосунок Армія+.

Українські артисти вирушають до бойових бригад, аби створити для них пісню

Українські артисти вирушають до бойових бригад, аби створити для них пісню

«Фронтова студія» — музичний мілітарний проєкт від Культурних сил, у якому артисти відвідують бойові бригади Сил оборони і пишуть трек, покликаний стати відображенням людей, історій і культури бригади.

38-ма бригада спростувала фейк рф про «масовий полон» морпіхів біля Мирнограда

38-ма бригада спростувала фейк рф про «масовий полон» морпіхів біля Мирнограда

38-ма окрема бригада морської піхоти офіційно спростувала інформаційну провокацію противника, який останніми днями поширює фейкову «сенсацію» про нібито масовий полон військовослужбовців бригади в районі Мирнограда.

Іноземні дипломати та представники Сил оборони України вшанували полеглих героїв минулих воєн

Іноземні дипломати та представники Сил оборони України вшанували полеглих героїв минулих воєн

11 листопада 2025 року представники Генштабу ЗСУ, Міністерства оборони України, країн НАТО та союзників, представники КВЛ імені Івана Богуна взяли участь у вшануванні жертв конфліктів минулих воєн.

«Три секунди до удару»: пілот Мі-8 про бої над Дніпром і ураження командного пункту з генералом рф

«Три секунди до удару»: пілот Мі-8 про бої над Дніпром і ураження командного пункту з генералом рф

Йому лише 24. За плечима — понад десять ротацій і майже дві сотні бойових вильотів. Так Повітряні Сили розповідають історію пілота Мі-8 (ім’я, з метою безпеки, змінене на «Тарас»), який здійснив свій перший бойовий виліт у 21 рік, ставши наймолодшим бойовим пілотом ПС на той час.

ВАКАНСІЇ

Такелажник, вантажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Сапер

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Водій категорії С

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Начальник складу безпілотних авіаційних комплексів

від 25000 до 30000 грн

Полтава

Військова частина А4759

Зв’язківець, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

--- ---