Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…
На даний час ворог 98 разів атакував позиції Сил оборони. Найбільш активно діє на Лиманському, Покровському, Новопавлівському та Курському напрямках.
Про це інформує Генеральний штаб ЗС України.
Від російських артилерійських обстрілів постраждали прикордонні райони нашої країни, зокрема населені пункти Галаганівка Чернігівської області; Гірки, Проходи, Тур’я, Угроїди, Братениця Сумської області. Противник завдав авіаційного удару по районах Медведівки та Великої Писарівки.
На Харківському напрямку ворог намагається просунутися до позицій наших захисників у районі Кам’янки та в напрямку населених пунктів Липці, Красне Перше. дві атаки відбито, одне боєзіткнення триває.
На Куп’янському напрямку противник безуспішно намагався просунутися в напрямку Голубівки.
На Лиманському напрямку українські підрозділи відбили п’ять атак у районах Ямполівки, Серебрянського лісу та в напрямку населених пунктів Ольгівка, Новий Мир, Торське, Шандриголове. Ще п’ять атак тривають до цього часу.
На Сіверському напрямку українські воїни відбили ворожу атаку. Підрозділи окупантів намагалися просунутися у бік Григорівки.
На даний час на Краматорському напрямку відбулося п’ять ворожих штурмів. Ворог атакував в бік Ступочок та Білої Гори.
На Торецькому напрямку російські окупанти провели вісім штурмових дій на позиції наших захисників у районі Диліївки, Торецька та в напрямках Плещіївки і Яблунівки. Українські підрозділи відбили п’ять атак, три боєзіткнення тривають.
На Покровському напрямку з початку доби окупанти здійснили вже 35 атак на позиції наших захисників у районах населених пунктів Малинівка, Миролюбівка, Промінь, Лисівка, Новосергіївка, Удачне, Горіхове та в напрямку Мирного, Новоукраїнки, Муравки, Олексіївки. Стримуючи ворожий натиск, українські захисники вже відбили 27 атак. Ворог завдав авіаційного удару в районі населеного пункту Кринича.
На Новопавлівському напрямку загарбники 14 разів йшли в наступ на позиції українських військ поблизу населених пунктів Розлив, Багатир, Новосілка та в напрямку Шевченко, Вільне Поле. Наші воїни вже відбили 11 атак. Бої не вщухають.
На Гуляйпільському напрямку ворог завдав авіаційних ударів по районах населених пунктів Гуляйполе, Полтавка.
На Оріхівському напрямку противник завдав авіаційних ударів в районі Кам’янського.
На Придніпровському напрямку українські захисники відбили атаку ворога, що намагався просунутися в районі Антонівського мосту.
На Курському напрямку наші захисники відбили 18 атак загарбників, два боєзіткнення тривають. Крім того, ворог чотири рази завдавав авіаційних ударів, скинувши дев’ять керованих бомб, та здійснив 143 артилерійських обстріли, зокрема один — із реактивних систем залпового вогню.
На інших напрямках на даний час суттєвих змін не відзначається.
Оголошення про намір Швеції передати Україні винищувачі JAS-39 Gripen стало однією з найбільш обговорюваних подій у безпековому секторі цього року.
Почесні найменування пов’язують сучасні військові частини з видатними діячами, місцевостями чи визначними подіями української історії.
Через логістичний колапс, спровокований мідлстрайками Сил оборони по ворожих тилах, черги на АЗС в окупованому Криму тягнуться на кілометри.
У Дніпрі завершилася пошуково-рятувальна операція у житловому кварталі, по якому уночі 2 червня поцілили російські ракети.
Повідомлено про підозру 35-річному жителю Хмельницького району, який, за даними слідства, організував схему незаконного переправлення військовозобов’язаних.
Номер обслуги гармати
від 21000 до 120000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Військовослужбовець на службу за контрактом від 21 до 45 років
від 20000 до 60000 грн
Київ
Святошинський РТЦК та СП
Кулеметник 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Санітарний інструктор, військовослужбовець
від 21000 до 121000 грн
Запоріжжя
113 окремий батальйон 110 ОБр Сил ТрО
Про це свідчать численні відео, якими у соцмережах діляться самі росіяни. Сухопутний «коридор смерті» У результаті систематичних ударів українських безпілотників…