ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Виїхала з окупованого Маріуполя і у 18 років стала до лав ЗСУ — історія дронарки Ані

Новини
5 Червня 2025, 12:35
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Бійчиня 9 бригади безпілотних систем Аня з позивним «Марік» виїхала з російської окупації, пройшла підготовку і тепер літає на дроні.

Розмову з «Маріком» була оприлюднена 5 червня на сторінці бригади.

Аню велика війна застала в рідному Маріуполі. Одразу виїхати вона не змогла, оскільки у полон потрапив вітчим і треба було підтримати маму.

Побачивши, чим є «рускій мір» зсередини, дівчина вирішила долучитися до Сил оборони України.

«Усвідомлення того, що ти ходиш по одній вулиці з людьми, які вбивають твоїх людей і нищать твою країну — це нестерпно», — каже «Марік».

Вже на неокупованих територіях вона пройшла підготовку і зараз служить у 9 бригаді безпілотних систем, яка проводить набір до ударного екіпажу БПЛА.

Як повідомляла АрміяInform, Лідія з позивним «Флай» служить оператором БПЛА у прикордонному підрозділі безпілотних авіаційних систем «Фенікс».


Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені
Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені

Окупанти атакували приватний сектор селища Ясна Поляна.

У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами
У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами

У День Української Державності та День хрещення Київської Русі – України Володимир Зеленський вручив воїнам заслужені нагороди.

Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця
Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця

Прокурори Донецької облпрокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактом організації незаконного оформлення медичних документів.

«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі
«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі

На Одещині судитимуть учасників злочинної групи з числа командування військової частини, які оформлювали на службу осіб, які по факту не виколували обов'язки.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Головний сержант роти

від 29000 до 129000 грн

Вся Україна

Карна, батальйон оперативного призначення

WorkUa Гранатометник

від 40000 до 120000 грн

Житомир

1 ОБрСпП ім. Івана Богуна

RobotaUa Стрілець (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Olx військова служба за контрактом

від 21000 до 123000 грн

Одеса, Одеська область

Olx Кулеметник. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Olx Оператор-водій до військової частини А2800

від 20500 до 35000 грн

Радісне, Одеська область