Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
Президент України Володимир Зеленський провів телефонні розмови з Президенткою Молдови Маєю Санду та Президентом Сербії Александром Вучичем, під час яких обговорювалися двосторонні відносини, європейська інтеграція та розвиток формату Україна — Південно-Східна Європа, наступний саміт якого вже готується.
Про деталі цих важливих міжнародних контактів Глава держави повідомив на своїй офіційній сторінці.
Під час розмови з Президенткою Молдови Маєю Санду Володимир Зеленський наголосив на незмінній підтримці з боку Молдови від самого початку повномасштабної російської агресії. «Ми дуже цінуємо це і завжди будемо вдячні», — підкреслив український лідер.
Президент зазначив, що Україна та Молдова, як сусіди та друзі, співпрацюють у різних форматах, і «кожен із них додає обом народам сили та безпеки». Важливою темою стало обговорення співпраці у форматі Україна — Південно-Східна Європа. Володимир Зеленський запросив Маю Санду взяти участь у наступному саміті лідерів країн цього регіону, і Президентка Молдови підтвердила свою участь.
У розмові з Президентом Сербії Александром Вучичем також обговорювалися актуальні питання двосторонньої співпраці та європейської інтеграції України.
Особливу увагу було приділено взаємодії у форматі Україна — Південно-Східна Європа. «Будемо розвивати його, щоб ефективність ставала ще більшою. Узгодили графік і домовилися бути в контакті», — повідомив Володимир Зеленський за підсумками розмови.
Як повідомляла АрміяInform, Президент України Володимир Зеленський обговорив з премʼєр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом необхідність подальшого тиску на кремлівський режим.
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…