Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…
Міністерство оборони України розпочинає спеціалізовану програму підготовки військовослужбовців служб супроводу у медичних закладах.
Після проходження цієї програми навчання з підтримки та допомоги нові фахівці працюватимуть у медзакладах системи оборонного відомства.
Як зазначили у Міноборони, про це під час координаційної наради в Офісі Президента України повідомив начальник Центрального управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу ЗСУ полковник Олександр Кутков.
Військовослужбовців навчатимуть посиленій психологічній підтримці та особливостям соціальної допомоги пораненим. Зараз триває набір майбутніх фахівців на перший курс за оновленою програмою навчання.
«Військовослужбовці, які отримали поранення, травму, контузію або захворіли під час виконання бойових завдань, потребують особливої підтримки та допомоги. Це пов’язано із тимчасовими фізичними обмеженнями та психологічним виснаженням», — зазначив Олександр Кутков.
Тому, за його словами, у медзакладах будуть працювати ті військові, які успішно пройдуть курси з фокусом на особливостях спілкування з пораненими військовослужбовцями та наданні їм соціальної підтримки під час лікування.
На першому етапі працівники служб супроводу працюватимуть у медичних закладах у 24-х містах України. До навчання та подальшої роботи працівниками служб супроводу запрошуються чинні військовослужбовці, ветерани війни, зокрема з інвалідністю.
Їх завдання — надавати військовим та членам їхніх сімей супровідну допомогу та консультації з правових, соціально-побутових та медичних питань. Працівники служб супроводу підтримують постійний зв’язок між військовими, їхніми родинами, медзакладами, соціальними службами, громадськими організаціями та органами влади.
Як повідомляла АрміяInform, оновлені курси з перепідготовки фахівців соціального супроводу затверджено Центральним управлінням цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України (ЦУЦВС ГШ ЗСУ).
@armyinformcomua
У ніч на 14 червня (із 22:00 13 червня) противник атакував 58-ма ударними БПЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Брянськ, Орел, Міллерово, Шаталове, Приморсько-Ахтарськ — рф.
Розпочалася 1207 доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Загалом, протягом минулої доби відбулося 225 бойових зіткнень.
У Чорному морі 1 ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 6 ракет.
Російські війська продовжують тероризувати Запорізьку область. Упродовж доби зафіксовано 438 ударів по 16 населених пунктах. Внаслідок атак загинула одна людина, ще двоє — отримали поранення.
За минулу добу армія країни-агресора втратила 1130 осіб, 3 танки та 52 артилерійські системи.
Сили оборони України продовжують стримувати натиск окупаційних військ. На даний час загалом відбулося 175 бойових зіткнень.
від 21000 до 121000 грн
Львів
125 обр СВ ЗСУ
від 20100 до 125000 грн
Полтава, Полтавська область
від 20000 до 23000 грн
Диканька
Військова частина 3052 НГУ
Чому ворог зосереджується саме тут? На це питання відповів військовий експерт Петро Черник. «Курський напрямок — це питання їхнього (рф — ред.) престижу, тому що от уже…