З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…
Дронарі підрозділу Spear group 118 бригади імені отамана Лютого-Лютенка Сил територіальної оборони відбили комбінований штурм ворога.
Відео бойової роботи було оприлюднене 20 травня на каналі підрозділу.
Окупанти атакували з використанням баггі, мотоциклів та ббм. На знищення металу та особового складу противника йде багато дронів, з якими нам допомагає одна з волонтерських спільнот.
«Для того щоб дрони летіли в умовах РЕБ та інших перешкод, потрібна постійна модернізація та вдосконалення обладнання», — прокоментували відео у Spear group.
Як повідомляла АрміяInform, дронарі підрозділу Spear group 118 бригади Сил територіальної оборони відбили штурм російської бронетехніки під червоним совіцьким прапором.
У період дії операції СБС «МоЛоЧКа» з 06 по 16 липня уражено 147 суден зі складу тіньового флоту рф.
Він підкреслив, що для нього було великою честю служити українському народу в якості Міністра оборони.
Російські окупанти продовжують використання радіоактивних елементів в озброєнні своїх ударних безпілотників.
Водій-машиніст екскаватора, військовослужбовець
від 50000 до 120000 грн
Львів
110 окремий батальйон 111 ОБр Сил ТрО
З 6 по 14 липня в Азовському морі було уражено 116 суден так званого тіньового флоту рф, розповів командувач СБС…