Ексклюзивно у день Служби безпеки України АрміяInform після спілкування з представником Обʼєднаного центру координації пошуку та звільнення полонених, незаконно позбавлених…
У розроблений Міністерством оборони України для військовослужбовців мобільний застосунок Армія+ щоденно заходять тисячі користувачів. Загальна ж кількість авторизованих військових близько 800 000. Втім все ще виникають ситуації, коли захисники та захисниці не можуть увійти в Армія+.
Про це інформує Міністерство оборони України.
Найголовніша причина, чому так трапляється — ТЦК та СП міг не оновити дані і лишити ваш обліковий статус як «військовозобов’язаний». Це блокує авторизацію. Хороша новина — вам не треба їхати в ТЦК.
Міноборони підготувало оновлену інструкцію: https://aplus.mod.gov.ua/recover.
Вона допомагає у 80% випадків неуспішної авторизації. Діліться з побратимами чи посестрами, у яких не виходить.
Заздалегідь зазначимо, якщо військовослужбовець проходить службу менше двох місяців, оновлення даних методами нижче може не спрацювати.
Варіант 1. Зайдіть в застосунок Резерв+ та подайте запит на виправлення даних
На головному екрані натисніть «Меню» — «Виправити дані онлайн» — «Я вже військовий», заповніть заявку і подайте її.
Важливо: оберіть саме той ТЦК, через який ви мобілізувалися. Якщо ви пішли безпосередньо до частини, а не через ТЦК, то оберіть ТЦК за місцем реєстрації.
Заявку опрацюють за 24 години. Після цього зайдіть в Резерв+. На військовому електронному документі має відображатися сіра стрічка «Знято», а в підставі зняття має бути написано «військовослужбовець». Після цього можна повторно авторизуватися в Армія+.
Детальніше про цей метод: https://aplus.mod.gov.ua/recover
Варіант 2. Видаліть та повторно встановіть Армія+ та подайте запит на уточнення даних
Цим шляхом ви можете скористатися, якщо попередній варіант із Резерв+ не спрацював. Або при спробі виправити дані онлайн в Резерв+ ви бачите екран «Немає доступних категорій». Тоді при авторизації в Армія+ обираєте пункт «Я точно чинний військовий» і заповнюєте заявку.
Важливо: як і у випадку з Резерв+, оберіть саме той ТЦК, через який ви мобілізувалися. Якщо ви пішли безпосередньо до частини, а не через ТЦК, то оберіть ТЦК за місцем реєстрації.
Заявку опрацюють за 48 годин. Після цього зайдіть в Армія+. Якщо нічого не змінилося, необхідно відкликати заявку і подати її ще раз.
Детальніше про цей метод: https://aplus.mod.gov.ua/recover
Варіант 3. Подайте звернення в стройову військової частини
Цим шляхом ви можете скористатися, якщо попередні два варіанти з Резерв+ та Армія+ не спрацювали. Зверніться до стройової та попросіть підготувати список військових для оновлення даних. Вони мають відправити його по СЕДО до вашого ТЦК та СП. Форму звернення можна знайти тут.
Як повідомляла АрміяInform, Міністерство оборони України отримало від експертів НАТО повний перелік критеріїв відповідності та оцінювання, які стануть основою для інституційного аудиту системи військової освіти в Україні. Аудит розпочався в травні та триватиме до кінця року.
У Ленінградській області йде на дно російський бойовий криголам. Безпілотники влучили в порт у місті Виборг біля будівлі ФСБ.
Документ формує комплексну загальнонаціональну систему підготовки громадян до захисту держави. Система має бути безперервною та інтегрованою в освітній процес.
Підрозділ діє біля фронту вже 5 місяців. Бійці протидіють ворожим дронам комплексно: збивають повітряні цілі або нейтралізують їх за допомогою РЕБ.
Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» солдату Ященку Дмитру Григоровичу.
На Покровському напрямку відбивали штурм противника. Ті атакували на квадроциклах та мотоциклах.
Від початку доби кількість атак агресора становить 69, з яких 33 — на Покровському напрямку.
Лаборант госпітального відділення медичної роти, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Сапер 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
Ексклюзивно у день Служби безпеки України АрміяInform після спілкування з представником Обʼєднаного центру координації пошуку та звільнення полонених, незаконно позбавлених…