У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Втрати російських військ в Україні з початку 2025 року сягнули вражаючої позначки у 185 000 осіб. Ця цифра, що відображає загальну кількість вбитих та поранених загарбників, є свідченням не лише високої інтенсивності бойових дій, але й надзвичайної ефективності всіх складових Сил оборони України.
Про це заявив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський.
Генерал Олександр Сирський оприлюднив актуальну статистику втрат ворога за період з початку поточного року. «185 000 — втрати окупантів від початку року», — написав він.
Головнокомандувач наголосив, що всі складові Сил оборони України продовжують завдавати ударів по ворогу вздовж усієї лінії фронту. Він підкреслив глибокий сенс цієї щоденної важкої роботи: «Кожен знищений російський загарбник — це крок до справедливого миру».
Генерал Сирський також висловив щиру подяку українським захисникам і захисницям за їхню ефективну бойову роботу, мужність, стійкість та непохитну віру в Перемогу.
Як повідомляла АрміяInform, українські військові лише з початку 2025 року знищили вже понад 1000 танків російських окупаційних сил.
Бійці ППО бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції нищать розвідувальні та ударні дрони росіян.
13 заявок на повернення і 3 бійці, які вже поновилися на службі — такими є перші результати за програмою спрощеного повернення із СЗЧ у 43-й бригаді.
Там відбулося 18 атак, тоді як усього від початку доби агресор 82 рази атакував позиції Сил оборони.
Командиp танка (з pакетно-гарматним озброєнням), військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…