ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Ворог „звільняє“ місто від забудови» — у Часовому Яру квартали зносять КАБами та некерованими ракетами

Новини
16 Травня 2025, 10:13
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Краматорському напрямку, в Часовому Яру, ворог збільшує кількість авіаударів, штурми — кожного дня. Противник намагається проломити лінію зіткнення.

Про це в ефірі Армія TV розповів Іван Петричак, начальник відділу комунікації 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

За його словами, атакуючи, противник намагається заїжджати на бронемашинах та підвозити піхоту ближче до лінії зіткнення. «Вв’язує» свої стрілецькі підрозділи в активні бої, штурмує позиції.

Крім того, зазначає Іван Петричак, ворог активно намагається «звільнити» район Центральний від міської забудови — його закидають КАБами та некерованими авіаційними ракетами. Збільшилася кількість FPV-дронів та дронів типу «крило».

«Противник зазнає величезних втрат. Але ви знаєте, наразі якихось проблем з поповненням, поновленням цих втрат він не відчуває. Резерви підтягуються, війна продовжується. Кожного дня вона стає важчою і важчою», — розповів начальник відділу комунікації 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

Як повідомляла АрміяInform, на Покровському напрямку ворог продовжує атакувати, проте інтенсивність штурмів зменшилася. Окупанти почали більше використовувати БПЛА — звичайні FPV-дрони та на оптоволокні.


Ротації мають відбуватися вчасно, життя воїнів важливіше за «лінії на карті» — Олександр Сирський
Ротації мають відбуватися вчасно, життя воїнів важливіше за «лінії на карті» — Олександр Сирський

По Збройних Силах загалом є близько двох десятків воїнів, котрі залишаються на передовій без ротації 200 діб і довше.

За підтримки повстанців: ССО уразили останній великий «бензиновий» НПЗ росіян
За підтримки повстанців: ССО уразили останній великий «бензиновий» НПЗ росіян

У ніч на вівторок, 14 липня, підрозділи Deep Strike Сил спеціальних операцій атакували у Башкортостані останній великий «бензиновий» НПЗ росіян.

«Більшість ракет були балістичними» — Президент розповів про наслідки нічної атаки рф
«Більшість ракет були балістичними» — Президент розповів про наслідки нічної атаки рф

У ніч на 14 липня російські окупаційні війська здійснили ракетно-дронову атаку з використанням балістики.

На Запоріжжі знищено п’ять ворожих артсистем та склад боєприпасів
На Запоріжжі знищено п’ять ворожих артсистем та склад боєприпасів

Українські воїни вполювали на Запоріжжі одразу кілька російських гармат та склад зі снарядами.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Гранатометник

від 22000 до 50000 грн

Шостка

Військова частина 3022 НГУ

WorkUa Оператор FPV-дронів

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

RobotaUa Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

RobotaUa Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

WorkUa Зв’язківець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Olx розвідник 144 окрема піхотна бригада

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область