ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Близько 900 уламків — Foot Crusher MAXI встановив рекорд щодо дальності убивчої сили

Відео Новини
15 Травня 2025, 17:23
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Український боєприпас для скиду з безпілотників Foot Crusher MAXI встановив беззаперечний рекорд щодо дальності убивчої сили.

Про це у четвер, 15 травня, розповіли бійці підрозділу «Гострі картузи», опублікувавши на своєму Telegram-каналі відповідне відео.

«Нещодавно наші пілоти, борт яких знаходився під дією РЕБ, зробили не дуже влучний скид. Боєприпас відхилило від цілі на понад 20 метрів. Та Foot Crasher, який виготовлений спеціально для таких випадків, зробив свою роботу просто бездоганно. Уламок пролетів 22 метри та наніс смертельне ураження окупанту», — йдеться в описі до опублікованих кадрів.

На них видно, що попри значну відстань, один з уламків скиду влучив російському загарбнику у спину та одразу звалив його з ніг.

«Якийсь час окупант ще дихав, але на другому вильоті він зовсім не змінив пози, через декілька годин ситуація теж не змінилась. Правильний підхід до справи вчергове довів свою ефективність. Заряд повною вагою всього у 370 грамів має майже 900 уламків які можуть нанести смертельне ураження на відстані понад ніж 20 метрів», — зазначають «Гострі картузи».

«Півка для ривка» — окупанти пиячать для захоплення позиції, яку не можуть взяти вже 2,5 року
«Півка для ривка» — окупанти пиячать для захоплення позиції, яку не можуть взяти вже 2,5 року

Підпалили і добили: дронарі 45-ї бригади знищили ворожий «Гіацинт-Б»
Підпалили і добили: дронарі 45-ї бригади знищили ворожий «Гіацинт-Б»

Завдяки злагодженим діям із суміжними підрозділами Третього армійського корпусу оператори БПЛА 45-ї бригади знищили 152-міліметрову гаубицю.

До 12 зросла кількість постраждалих внаслідок російського удару по судну в Одеському районі
До 12 зросла кількість постраждалих внаслідок російського удару по судну в Одеському районі

Зросла кількість постраждалих унаслідок російського удару по цивільному торговельному судну під прапором Того у Одеському порту

Окупанти вдарили КАБами по Запоріжжю та передмістю: семеро поранених, серед них дитина
Окупанти вдарили КАБами по Запоріжжю та передмістю: семеро поранених, серед них дитина

Російські війська завдали ударів керованими авіабомбами по Запоріжжю та передмістю. Внаслідок атаки травм зазнали щонайменше семеро людей, серед яких дитина.

З Німеччини екстрадовано учасника групи, яка виготовляла фіктивні документи для ухилянтів
З Німеччини екстрадовано учасника групи, яка виготовляла фіктивні документи для ухилянтів

Правоохоронці повернули до України учасника організованої групи, яка виготовляла фіктивні документи про інвалідність для виїзду військовозобов’язаних за кордон.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Стаpший водій, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Фельдшер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

RobotaUa Військова служба за контрактом в ЗСУ

від 45000 до 110000 грн

Київ

Шевченкіський в м. Києві РТЦКтаСП

Olx військовослужбовець Номер обслуги гранатометного відділення

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Olx Водій в Збройних Силах України

від 21000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

WorkUa Діловод служби пального та мастильних матеріалів

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759