Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…
Щоб хоч якось вмотивувати себе на черговий «м’ясний» штурм, результат якого відомий наперед, російські військові «заправляються» алкоголем.
Про це, зокрема, свідчить оприлюднене самими окупантами відео, на якому вони пиячать, ймовірно, своїм останнім у житті пивом.
«Бажаю вам усім удачі. Найголовніше, щоб ми її йо*нули, цю „Чаплю“, взяли. Два з половиною роки не можуть взяти, але ми її візьмемо, правильно?» — звернувся командир загарбників до своїх підлеглих, на що ті відповіли йому схвальними вигуками.
Втім, судячи з виразів облич росіян з відео, попри всю цю браваду, особливої впевненості у тому, що вони бодай зможуть повернутися живими, у них при цьому не було, а в очах читався лише глибокий відчай.

Як повідомляла АрміяInform, раніше в соцмережах з’явилося відео, на якому росіяни насміхаються зі своїх полеглих, розкрадаючи їхні речі.
«Чіпляємо важкі бомби до 14 кілограмів і опускаємося якомога нижче»: як росіян викурюють із бліндажів
У ніч на 26 червня (з 18:00 25 червня) противник атакував сімома балістичними ракетами «Іскандер-М» (по Київщині та Полтавщині) з Брянської, Курської області.
Спрощена процедура повернення із СЗЧ дає змогу військовим частинам легше вирішувати бюрократичні питання та сприяти поверненню військовослужбовців до лав Сил оборони. Про це в коментарі…