ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Вони йдуть чи повзуть, а ноги видно» — неподалік Куп’янська нищать росіян у халатах Гаррі Поттера

Новини
12 Травня 2025, 14:58
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Фото Олени Худякової / АрміяInform

На Куп’янському напрямку бригада «Едельвейс» стримує ворога. Останній діє стандартною вже тактикою — потроху накопичується в схованках, а потім — атакує. І головне тут — вчасно виявити його перед штурмом.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Іван Куценко, військовослужбовець 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

За його словами, коли ворога виявляють дрони, туди відразу летить все. Саме тому штурми «помирають» ще на підходах до українських позицій. Щоправда, останнім часом у противника з’явилася фішка. Вони вдягають маскхалати. Звичайні і спеціальні.

«Є такий халат, ми його називаємо халат Гаррі Поттера. Від тепловізійних камер. Їх дуже важко виявити, що вночі, що вдень. Але все одно видно — по полю якась чорна пляма собі повзе. Воно зразу видно, що щось не то, щось неприродне там. Або буває вони йдуть чи повзуть, а ноги видно. Такі дві точки білі йдуть. Зразу зрозуміло, що це ворог. Плюха летить до них моментально», — розповідає військовослужбовець 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Як повідомляла АрміяInform, на Харківському напрямку ситуація в зоні відповідальності 92-ї бригади стабільно контрольована. Активних штурмових дій ворог не проводить. За добу зафіксовані ворожі удари FPV-дронами по позиціях та вогневе ураження артилерією.


Акт тероризму на морі: росія вдарила крилатими ракетами по цивільному судну
Акт тероризму на морі: росія вдарила крилатими ракетами по цивільному судну

Російські окупанти завдали удару трьома крилатими ракетами Х-59/Х-69 по цивільному суховантажному судну GOLDEN LEO (прапор Гвінея-Бісау, власник Туреччина).

«Доктор Зло» з Мордовії отримав чергову нову підозру
«Доктор Зло» з Мордовії отримав чергову нову підозру

Медик-тюремник, який за особливу жорстокість щодо українських військовополонених отримав чергову підозру.

Встигли вистрибнути, але не втекли: на Лиманському напрямку вполювали російських квадроциклістів
Встигли вистрибнути, але не втекли: на Лиманському напрямку вполювали російських квадроциклістів

Бійці батальйону Signum 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка показали удари по ворожій піхоті та транспорту на Лиманському напрямку.

На Покровський та Слов’янський напрямки припала половина ворожих атак — Генштаб ЗСУ
На Покровський та Слов’янський напрямки припала половина ворожих атак — Генштаб ЗСУ

Від початку доби агресор 60 разів атакував позиції Сил оборони. На Покровському напрямку відбулося 15 атак, а на Слов’янському — 14.

ВАКАНСІЇ
Olx Стрілець, військова служба

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Olx Розвідник в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

WorkUa Стрілець-зенітник ПЗРК

від 20000 до 120000 грн

Київ

130 окремий батальйон 241 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 20100 до 120000 грн

Кривий Ріг

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Olx Стрілець-снайпер-розвідник 155 окремий батальйон ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

RobotaUa Дешифрувальник розвідувальних матеріалів БПЛА

від 50000 до 120000 грн

Миколаїв

79-та окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

ПУБЛІКАЦІЇ