Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) — це сучасний військовий навчальний заклад, який готує фахівців з повною…
Щодня цифрова команда Міноборони отримує близько 100 звітів про ураження ворожих об’єктів, а з моменту запуску опції вже зібрали понад 25 тис. об’єктів — найчастіше це укриття, жива сила та авто.
Про це в інтерв’ю АрміяInform розповіла заступниця Міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Зокрема, кореспондентка запитала, чи не траплялося з моменту запуску цієї опції зловживань з боку підрозділів та чи не було так, що на DELTA наносили, наприклад, один знищений танк кілька підрозділів.
«Звіт про ураження — це фундамент для прозорої, простої й швидкої системи, яка дозволяє ухвалювати зважені управлінські рішення. Над перевіркою кожного ураженого об’єкта працює команда досвідчених військових аналітиків. Щодня отримуємо близько 100 звітів, а з моменту запуску зібрали понад 25 тис. об’єктів — найчастіше це укриття, жива сила та авто», — розповіла Катерина Черногоренко.
Заступниця Міністра оборони також переповіла, що відповідальний від підрозділу додає уражений об’єкт у бойову систему DELTA, підвантажує фото чи відео для підтвердження — і далі оператори верифікують ураження.
«А якщо даних у звіті не вистачає, в Армія+ надходить повідомлення з конкретним переліком, що потрібно уточнити. Подвійна подача трапляється, але це не системне явище — зазвичай причина в неузгодженості відповідальних у підрозділі або неуважності.
Наразі такі випадки відсіюємо вручну, але вже працюємо над технічним рішенням, яке автоматично виявлятиме дублікати», — каже Катерина Черногоренко.
З її слів, звіт про ураження — це тільки перший крок.
«У 2024 році ми провели опитування серед військових про винагороду за знищену чи захоплену техніку. Близько 20 тис. учасників. Переважна більшість хоче просту та чітку систему виплат: подав звіт — отримав підтвердження — кілька днів — і кошти на картці. Саме таку систему ми й готуємо. Це і про повагу, і про людяність, яку можуть забезпечити цифрові інструменти вже сьогодні», — резюмувала Катерина Черногоренко.
Як повідомляла АрміяInform, у ЗСУ назвали бригаду, яка стала першою в рейтингу Delta серед усіх підрозділів Сил оборони
30 українських виробників взяли участь у форумі «Mil Tech інновації», який організували 7-й корпус швидкого реагування ДШВ та Українська рада зброярів.
Внаслідок масованої атаки рф на Україну у середу, 13 травня, у Хмельницькій області постраждали троє мирних мешканців.
Сили оборони України уразили нафтопереробний завод «Ярославський» та газопереробний завод «Астраханський» в глибині території країни-агресора.
Сили оборони України 12-13 травня уразили нафтовий термінал «Таманьнефтегаз», пункти управління та зосередження живої сили противника.
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус відвідав прифронтові регіони України та побував у військових штабах поблизу лінії бойових дій.
Масована повітряна атака рф призвела до руйнувань цивільної інфраструктури на Київщині.
Діловод загального діловодства, працівник ЗСУ
від 6000 до 7000 грн
Дніпро
Комендатура військових сполучень (Дніпро)
Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) — це сучасний військовий навчальний заклад, який готує фахівців з повною…