Доброволець 57-ї бригади Олександр Роменський — один із тих, хто пройшов фронт, поранення, реабілітацію і нині шукає рівновагу між болем,…
До Дня Піхоти, який відзначається в Україні 6 травня, платформа Культурні сили представила музичний альбом, присвячений нашим захисникам.
Як повідомляється, до нього увійшли пісні, створені діючими військовослужбовцями Сил оборони.
Таким чином вони вирішили віддають шану піхотинцям, які захищають нашу країну від російських загарбників.
За словами засновника платформи Миколая Сєрги, все почалося з прохання Командувача Сухопутних військ ЗСУ Михайла Драпатого про «потужну пісню до Дня піхоти», що у підсумку вилилося у цілий альбом.
«На очах альбом обростав своєю самобутністю, внутрішньою концепцією і навіть особливою драматургією. Я пишаюсь цим альбомом. Я впевнений, що це буде наш masterpiece. Бо інакше для Піхоти й не можна. Тільки найкраще. Тільки від усього серця», — розповів Миколай Сєрга історію появи альбому, який отримав назву «Стоїть піхота».
Також зазначається, що це не просто музичний проєкт, а «спосіб висловити повагу до тих, хто тримає найскладнішу лінію оборони».
«Через музику, емоції й особисті історії учасники альбому розповідають, чим живе українська піхота сьогодні. Це музика, яка народилася не в студіях, а на фронті, це правда, покладена на ритм. І це — вдячність тим, хто стоїть на найважчому рубіжу», — діляться Культурні сили.
Своєю чергою музичний продюсер Саша Чемеров додає, що створений мини альбом — «мультижанровий і створений для всіх поколінь українців».
Зірковий склад альбому «Стоїть піхота»:
Більш детально ознайомитись з альбомом можна на сайті pihota.army та на платформах.
Як повідомляла АрміяInform, Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський привітав українських піхотинців з їхнім професійним святом, відзначивши їхню неймовірну стійкість.
@armyinformcomua
Бійці 33 штурмового полку захопили в полон одразу 4 окупантів, які атакували наші позиції.
Бійці 34-го батальйону «Вовкодави» 57-ї мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка взяли в полон китайця, який пішов у російську армію на заробітки.
Бійці підрозділу ГУР МОУ Легіон «Свобода Росії» влаштували успішну засідку на бойовиків росгвардійського підрозділу «ахмат» поблизу села Велика Білозерка.
Бійці батальйону безпілотних систем Martlet 31 механізованої бригади імені генерал-хорунжого Леоніда Ступницького показали підбірку влучань по живій силі росіян.
Рейнджери 4-го полку ССО при заїзді в район ведення бойових дій помітили, що їх атакує ворожий FPV-дрон і вступили з ним у рукопашну.
Скерований до суду обвинувальний акт стосовно громадянина України, який у листопаді 2022 року добровільно погодився на пропозицію представників військової адміністрації так званої «лнр» щодо зайняття посади у незаконному окупаційному правоохоронному органі «росгвардія».
від 21000 до 21000 грн
Полтава
Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України
Доброволець 57-ї бригади Олександр Роменський — один із тих, хто пройшов фронт, поранення, реабілітацію і нині шукає рівновагу між болем,…