Захиcники українського неба досягли значних здобутків у відбитті атак загарбників. Утім, і ворожі військові інженери створюють все нові зразки ракетно-дронового озброєння. Незважаючи…
Українські десантники продовжують майстерно «демілітаризувати» російські окупаційні війська, ефективно знищуючи не лише живу силу противника, але й широкий спектр його техніки — від мотоциклів до наземних роботизованих комплексів, які ворог використовує у своїх штурмових діях.
Відео бойової роботи оприлюднили на сторінці 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади ДШВ ЗСУ.
Нещодавно було зафіксовано та знищено:
У бригаді іронічно коментують тактику ворога: «Друга армія світу» продовжує експерименти над своїми одноразовими солдатами і кидає на убій під українські дрони.
Оприлюднені бригадою кадри бойової роботи завершуються ефектним моментом: «російський окупант ловить кулю в голову від десантника 79-ки». Як додають військові, на цьому ворожий солдат «навіки прощається з вологими мріями про трикімнатну квартиру у Києві». Влучність пострілу оцінили лаконічно: «В десятку!».
Як повідомляла АрміяInform, бійці 79-ї десантно-штурмової Таврійської бригади з позивними «Ескобар» та «Шева» воюють на австралійському бронетранспортері Bushmaster PMV.
Батальйон безпілотних авіаційних комплексів «Алькор» офіційно долучився до складу 9-ї бригади безпілотних систем.
В ніч на 13 червня уражено пункти управління противника в районах Соледара Донецької області та Верхньої Криниці Запорізької області.
Окупанти завдають ударів КАБами не тільки по виявлених позиціях дронарів чи артилеристів, а, навіть, по позиціях української піхоти.
Захиcники українського неба досягли значних здобутків у відбитті атак загарбників. Утім, і ворожі військові інженери створюють все нові зразки ракетно-дронового озброєння. Незважаючи…