ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Протягом минулої доби зафіксовано 156 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Новини
26 Квітня 2025, 8:33
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах 117 авіаударів, скинувши 212 КАБ. Крім цього, здійснив 6010 обстрілів, зокрема 104 — із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 3363 дрони-камікадзе.

Оперативна інформація станом на 08.00 26 квітня була оприлюднена Генеральним штабом ЗСУ.

Агресор завдавав авіаударів, зокрема по районах населених пунктів Проходи, Угроїди, Михайлівка, Миропільське, Великий Прикіл, Михайлівське Сумської області; Мала Вовча Харківської області; Багатир, Олексіївка, Новопіль Донецької області; Новодарівка, Гуляйполе Запорізької області; Козацьке, Антонівка Херсонської області.

За минулу добу авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили вісім районів зосередження особового складу, озброєння і військової техніки, два пункти управління БпЛА, чотири артилерійські системи, один склад боєприпасів та ще чотири пункти управління противника.

На Куп’янському напрямку вчора відбулося п’ять атак загарбників. Наші оборонці зупинили штурмові дії противника у районі Нової Кругляківки

На Лиманському напрямку ворог атакував 19 разів. Намагався вклинитися в нашу оборону в бік Рідкодуба, Дружелюбівки, Глущенкового, Новосергіївки, Нового Миру, Серебрянки та поблизу Новоєгорівки, Колодязів, Нового, Торського.

На Сіверському напрямку Сили оборони зупинили п’ять наступальних дій загарбників у бік Григорівки та Верхньокам’янського.

На Краматорському напрямку вчора зафіксовано вісім боєзіткнень у районі Часового Яру та в напрямку Маркового і Білої Гори.

На Торецькому напрямку ворог здійснив 16 атак в районі Дачного, Торецька та в напрямку Плещіївки, Щербинівки, Диліївки.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 44 штурмові дії агресора неподалік населених пунктів Єлизаветівка, Преображенка, Андріївка, Стара Миколаївка, Лисівка, Котлине, Новоолександрівка, Надіївка та в бік Миролюбівки, Малинівки, Романівки.

На Новопавлівському напрямку противник вчора здійснив 19 атак у районах населених пунктів Костянтинопіль, Веселе, Новосілка, Привільне та в напрямку Вільного Поля і Одрадного.

На Оріхівському напрямку окупанти чотири рази намагалися йти вперед в районах населених пунктів Новоданилівка та Степове.

На Придніпровському напрямку ворог мав одну марну спробу пройти вперед.

На Харківському та Гуляйпільському напрямках бойових зіткнень не зафіксовано.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

Сили оборони України продовжують стримувати загарбників на Курському напрямку. Так, минулої доби ворог завдав 28 авіаударів, скинувши при цьому 37 КАБ, здійснив 370 обстрілів, з яких 9 — із РСЗВ. Українські захисники зупинили 30 штурмових дій загарбників.

«Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі, техніці та активно підривають наступальний потенціал ворога в тилу.

Приєднуйтесь до Сил оборони! Разом переможемо! Слава Україні!», — сказано у повідомленні Генштабу ЗСУ.

Як повідомляла АрміяInform, ворог втратив понад 1100 солдатів, 8 танків та систему ППО.


Президент України привітав особовий склад Військово-Морських Сил із професійним святом
Президент України привітав особовий склад Військово-Морських Сил із професійним святом

Володимир Зеленський подякував морякам, морпіхам і всім захисникам моря за відвагу, професійність і внесок у безпеку держави.

Уражено аеродром у Криму, мости та склади боєприпасів на Донеччині — Генштаб ЗСУ
Уражено аеродром у Криму, мости та склади боєприпасів на Донеччині — Генштаб ЗСУ

У ніч на 5 липня підрозділи Сил оборони України уразили аеродром «Гвардійське» у тимчасово окупованому Криму.

Командувач ВМС ЗСУ привітав воїнів флоту із Днем Військово-Морських Сил України
Командувач ВМС ЗСУ привітав воїнів флоту із Днем Військово-Морських Сил України

Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віцеадмірал Олексій Неїжпапа звернувся до особового складу з нагоди професійного свята — Дня ВМС ЗСУ.

Головнокомандувач ЗСУ привітав бійців флоту із Днем ВМС України
Головнокомандувач ЗСУ привітав бійців флоту із Днем ВМС України

Генерал Олександр Сирський привітав військовослужбовців ВМС із професійним святом військових моряків.

ВАКАНСІЇ
Olx Бойовий медик взводу, військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

WorkUa Лікар, фельдшер

від 21000 до 63000 грн

Одеса

17 Прикордонний загін

RobotaUa Інспектор прикордонної служби

до 51000 грн

Запоріжжя

8 прикордонний загін

Olx Водій до військової частини А1836

від 21000 до 51000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

WorkUa Механік-електрик

від 20000 до 25000 грн

Васильків

Військова частина А1789

Olx Командир відділення, сержант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область