ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Підняв білі прапори і займався перегрупуванням» — на Півдні ворог використав свята для підготовки штурмів

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 21 Квітня 2025, 16:01

На Півдні за майже добу, яку тривало так зване припинення вогню, зафіксовано чотири штурмові дії ворога. Противник намагався йти вперед на Оріхівському напрямку, в напрямку населених пунктів Малі Щербаки, Мала Токмачка і Степове.

Про це в ефірі «Суспільне Новини» розповів полковник Владислав Волошин, речник Сил оборони Півдня.

За його словами, кількість атак була меншою. Також ворог здійснив 56 артилерійських обстрілів, що приблизно в 6 разів менше, ніж зазвичай. Крім того, завдав 150 ударів FPV- дронами — щодня фіксують до 700 таких ударів. А ще зафіксовано 150 скидів з БПЛА.

«Ворог, піднявши білі прапори з червоними хрестами, займався тим, що проводив перегрупування своїх військ. Вивозив санітарні втрати, займався відновленням своїх позицій, проводив розвідку і відновлював інженерні загородження. Цю добу він застосував для того, щоб підготуватись до проведення активних бойових дій. І вже сьогодні на напрямку зафіксовано на 14-ту годину 8 штурмових дій», — розповів Владислав Волошин.

Як повідомляла АрміяInform, «перемир’ям» на східному фронті можна вважати хіба що зменшення інтенсивності бойових дій. Та це тимчасове зниження інтенсивності відбулося для того, щоб потім значно її підвищити.

Читайте нас в Telegram
Німецький БПЛА у пошуку «жирних» цілей: як воює пілот «Штанга»
Німецький БПЛА у пошуку «жирних» цілей: як воює пілот «Штанга»

Командир взводу розвідувальних крил 154-ї механізованої бригади з позивним «Штанга» починав з «мавіків» та FPV.

Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф
Без прогресу по санкціях: Володимир Зеленський закликав ЄС посилити тиск на рф

Україна наполягає на якнайшвидшому розблокуванні пакета допомоги ЄС на 90 мільярдів євро та посиленні санкцій проти росії.

Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому
Полонений розридався під час інтервʼю: окупант хоче не війни, а додому

Бійці батальйону «Алькатрас» 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» узяли в полон двох росіян, які дуже шкодують, що приїхали воювати.

Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів
Мінус екіпаж, база та техніка: на Півдні злетіло в повітря лігво ворожих дронарів

Українські військові знищили базу ворожих операторів дронів.

$10 тисяч за фіктивне опікунство: у Києві посадовці допомагали ухилятися від мобілізації
$10 тисяч за фіктивне опікунство: у Києві посадовці допомагали ухилятися від мобілізації

Завершене досудове розслідування щодо трьох посадовців однієї з РДА Києва, які організували незаконне оформлення опікунства для отримання відстрочки від служби.

Спробував збити гранатою: російські штурмовики намагаються врятуватися від дронів
Спробував збити гранатою: російські штурмовики намагаються врятуватися від дронів

Бійці 427-ї бригади безпілотних систем «Рарог» зафіксували останні хвилини життя десятків ворожих піхотинців.

ВАКАНСІЇ
Технік зв’язку, військовослужбовець

від 20000 до 25000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

Навідник-оператор, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Одеса

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Системний адміністратор

від 21000 до 81000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Начальник майстеpні (з ремонту озбpоєння та техніки), військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 21000 до 60000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

--- ---