ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Контррозвідка затримала «подвійного» агента рф, який мав ліквідувати командирів ЗСУ на Яворівському полігоні

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Квітня 2025, 10:31

Військова контррозвідка Служби безпеки за сприяння Головнокомандувача Збройних Сил України затримала на Львівщині подвійного агента рф, який одночасно працював на фсб та російську воєнну розвідку (більш відому як гру).

Про це інформує 14 квітня СБУ.

За матеріалами справи, ворожим поплічником виявився інструктор Яворівського полігону.

Його завдання від гру рф полягало в підготовці терактів проти командирів ЗСУ, які разом зі своїми підрозділами проходили бойову підготовку в місцевому навчальному центрі Сил оборони.

«Задокументовано, що агент отримав від куратора „карт-бланш“ на вибір способу ліквідації українських військових. Так, за одним із „сценаріїв“ зрадник мав виготовити саморобний вибуховий пристрій (СВП), а потім приховано закласти його в штабі або навчальному корпусі», — йдеться в повідомленні.

Також агент розробляв варіант використання «втемну» свого колеги, який мав занести замасковану вибухівку на тренувальну локацію командирів.

Ще один спосіб убивства, який розглядав «кріт», був російський ракетний удар за координатами актуального зосередження українських захисників на полігоні.

Військова контррозвідка СБУ завчасно викрила ворожі наміри, задокументувала їх і затримала зрадника, коли він готував пропозиції з ліквідації для свого куратора.

Також під час розслідування встановлено контакти зрадника з куратором із фсб. За його вказівкою агент збирав інформацію про кількість та специфіку підрозділів, які тренуються на Яворівському полігоні.

Під час обшуків у затриманого вилучено три телефони із сім-картами, які він використовував, щоб приховати контакти з окупантами.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Зловмисник перебуває під вартою без права внесення застави. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як повідомляла АрміяInform, контррозвідка Служби безпеки затримала в Дніпрі ще одну російську агентку, яка шпигувала за військовими ешелонами через відеокамеру в шпаківні та коригувала ракетно-дронові удари рашистів по обласному центру. Тепер їй загрожує довічне ув’язнення.

Читайте нас в Telegram
Записка у фальш-панелі: українські зенітники знайшли у своєму ЗРК Patriot таємне послання
Записка у фальш-панелі: українські зенітники знайшли у своєму ЗРК Patriot таємне послання

Українські військові виявили в одному зі своїх зенітно-ракетних комплексів Patriot записку від анонімних доброзичливців.

Залишилась лише величезна вирва: «Fireflies» показали мегавибух від ураження ворожого НРК
Залишилась лише величезна вирва: «Fireflies» показали мегавибух від ураження ворожого НРК

Українські захисники вполювали на Лиманщині наземний роботизований комплекс противника, який розвозив боєприпаси на позиції російських окупантів.

Українська КАБ готова до бойового застосування: унікальна конструкція з урахуванням реалій сучасної війни
Українська КАБ готова до бойового застосування: унікальна конструкція з урахуванням реалій сучасної війни

Учасник Brave1 створив першу українську керовану авіаційну бомбу, яка вже пройшла необхідні випробування та готова до бойового застосування.

Гроші з неба: росіяни платили своєму агенту, який коригував удари по Нікополю, за допомогою дрона
Гроші з неба: росіяни платили своєму агенту, який коригував удари по Нікополю, за допомогою дрона

На Дніпропетровщині контррозвідка Служби безпеки України викрила російського агента, який коригував удари ворожих РСЗВ «Град» та FPV-дронів по Нікополю.

«Сміливі, терплячі, накази виконують на 10 з 10»: у штурмі поблизу Вовчанська відзначилися добровольці з Латинської Америки
«Сміливі, терплячі, накази виконують на 10 з 10»: у штурмі поблизу Вовчанська відзначилися добровольці з Латинської Америки

На Харківщині, у районі Вовчанська, підрозділи 23-го штурмового полку провели успішну атаку на позиції росіян.

«Росіяни не могли не знати, яке судно в морі» — Президент про удар по китайському судну
«Росіяни не могли не знати, яке судно в морі» — Президент про удар по китайському судну

Загалом унаслідок нічної атаки рф по Україні є руйнування у восьми областях, а також відомо про десятки поранених, серед них діти.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець за контрактом

від 20100 до 100000 грн

Жовті Води

4 відділ Кам'янського РТЦК та СП

Командиp бойової машини, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Інспектор прикордонної служби у Чоп

до 20500 грн

Вся Україна

Державна прикордонна служба України

Оператор РЕР/РЕБ

від 28000 до 150000 грн

Київ

Єдиний рекрутинговий центр ССО ЗСУ

Стрілець

від 21000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 батальйон 102 бригада

--- ---