ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Сіру» зону перетворили у kill-зону: «Банкір» розповів, як Сили оборони нищать ворожу піхоту

Новини
12 Квітня 2025, 14:40
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Харківщині ворог намагається штурмувати позиції Сил оборони малими піхотними групами — у кількості від 3 до 7 осіб.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів військовослужбовець Ілля Бесараб із позивним «Банкір» з 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського, яка виконує завдання у Харківській області.

«Ситуація на лінії фронту у зоні нашої відповідальності відмічається стабільністю і повністю контрольована нами. Ворог час від часу здійснює розвідку боєм під час атак на наші позиції малими групами, але не використовує бронетехніку. Противник прекрасно розуміє, що техніка буде виявлена ще на підході до наших позицій. І буде знищена засобами ураження. Такими, як артилерія або ж FPV-дронами», — зазначив військовий.

Він додав, що зазвичай росіяни використовують тактику малих піхотних штурмів:

«Тобто, це від 3 до 7 осіб. Але вони виявляються ще на підступах до позицій. Наше завдання — виявити противника у „сірій“ зоні і знищити ще до того, коли він вступить у бій. Завдяки технологіям те, що раніше називалося „сірою“ зоною, зараз це все перетворилось у kill-зону».

Раніше АрміяInform повідомляла, що бійці підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» бригади «Помста» спільно з бійцями 93 механізованої бригади «Холодний Яр» та 5 штурмової Київської бригади зранку 12 квітня відбили масований механізований накат ворога у Донецькій області.


Destruction Team розбирає тил ворога: прикордонники нищать зв’язок, техніку й логістику окупантів
Destruction Team розбирає тил ворога: прикордонники нищать зв’язок, техніку й логістику окупантів

FPV-дрони прикордонників уразили засоби зв’язку, РЕБ і РЕР, техніку, укриття та логістичний хаб ворога на Північно-Слобожанському напрямку.

Антидронові сітки врятували «Хамві»: бійці 128-ї бригади пережили атаку російської «Молнії»
Антидронові сітки врятували «Хамві»: бійці 128-ї бригади пережили атаку російської «Молнії»

Бійці 128-ї Закарпатської бригади, повертаючись із бойового завдання, потрапили під атаку російського ударного безпілотника «Молнія».

ГУР нищать російську піхоту, техніку та логістику на Запорізькому напрямку
ГУР нищать російську піхоту, техніку та логістику на Запорізькому напрямку

Спецпризначенці ГУР показали кадри знищення російської піхоти, артилерії, транспорту, дронів та логістичних об’єктів на Запоріжжі.

Знищив шістьох росіян, а сімох взяв у полон: історія командира «Гіря»
Знищив шістьох росіян, а сімох взяв у полон: історія командира «Гіря»

Командир 3-ї мотопіхотної роти 43-ї окремої механізованої бригади Олексій із позивним «Гіря» захищає Харківщину — край, де народився та виріс.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Кременчук

Старобільський РТЦК та СП

RobotaUa Пілот FPV дрону, військовослужбовець

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

Olx Стрілець. Обирай посаду зараз, не чекай поки тебе розподілять!

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Olx Стрілець-помічник гранатометника

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

WorkUa Механік-водій, військовослужбовець

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Olx Начальник служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 30000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

ПУБЛІКАЦІЇ