ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Нічого святого — шахраї видавали себе за зниклого бійця, щоб тягнути гроші з його матері

Новини
10 Квітня 2025, 12:47
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Повідомлено про підозру трьом мешканцям Одещини за фактом шахрайства та незаконного заволодіння шляхом обману офіційними документами (ч.ч. 2, 3 ст. 190, ч. 2 ст. 28 ч. 3 ст. 357 КК України). Шахраї видавали себе за безвісти зниклого військового та ошукали його матір на понад 400 тис. грн. 

Про це повідомила 10 квітня прокуратура Одеської області.

За даними слідства, підозрювані, дізнавшись про зникнення військовослужбовця під час бойових дій на Донеччині, розробили злочинну схему, спрямовану на заволодіння документами захисника та грошима його матері.

Починаючи із серпня 2024 року зловмисники, використовуючи підроблений номер телефону та вигадане ім’я, почали листування з жінкою, видаючи себе за її сина, який, за легендою, начебто перебуває в безпеці, але потребує допомоги.

Матір, щиро вірячи, що спілкується із сином, передала одному з фігурантів пакунок із документами та грошима. Серед них — паспорт, військовий квиток, посвідчення учасника бойових дій, водійське посвідчення, медичні документи та майже 175 тис. гривень.

Згодом підозрювані знову вийшли на зв’язок та переконали жінку здійснити ще два грошові перекази — по 120 тис. грн кожен.

Загальна сума завданих потерпілій збитків становить понад 400 тис. гривень.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Як повідомляла АрміяInform, на Вінниччині викрито адвоката та депутатку, які хотіли заробити на вдові військового.

 


Двох колаборантів з Херсонщини засуджено до тюремних термінів
Двох колаборантів з Херсонщини засуджено до тюремних термінів

Суд визнав винними у колабораційній діяльності двох представників окупаційної влади рф на тимчасово захопленій території Херсонської області.

Операція «Пекло-2»: дрони «Азову» знищили ворожі запаси пального на Донеччині
Операція «Пекло-2»: дрони «Азову» знищили ворожі запаси пального на Донеччині

Ударні безпілотники 1-го корпусу НГУ «Азов» провели на ТОТ Донецької області операцію «Пекло-2», атакувавши ворожі склади з паливом.

Масована атака дронів на Суми: двоє загиблих, зруйновані житлові будинки
Масована атака дронів на Суми: двоє загиблих, зруйновані житлові будинки

На чотирьох локаціях у Сумах зафіксовані влучання ворожих БПЛА внаслідок нічної масованої атаки.

ВАКАНСІЇ
Middle Product Support

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

WorkUa Водій кат. С, D, Е, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

Третя окрема штурмова бригада ЗСУ

Olx військовослужбовець ( не вагайся, а зроби свій вибір сам)

від 20100 до 125000 грн

Полтава, Полтавська область

WorkUa Механік

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

WorkUa Гранатометник

від 21000 до 130000 грн

Дрогобич

Військова частина А7079

WorkUa Зенітник

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)