ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Повітряних Силах пояснили, чому складно збивати російські балістичні ракети

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 6 Квітня 2025, 12:26

Окупаційна російська армія змінює тактик повітряних ударів, а також постійно модернізує свою техніку, тому протидіяти їм українській протиповітряній обороні часом складно.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» сказав начальник управління комунікацій командування Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат.

Наприклад, ударні дрони типу Shahed від початку застосування вже отримали низку модифікацій.

«Те саме стосується і балістики. Після появи у нас систем Patriot почали показувати гарні результати збиття «Кинджалів», «Іскандерів». Зараз це робити складніше, адже ворог модернізує балістичні ракети», — сказав Юрій Ігнат.

Він додав, що Україна ділиться цією інформацією з західними партнерами, щоб вони брали її до уваги і теж модернізували свою зброю.

«По балістиці ефективно працює система Patriot. Хотілось би, щоб і NASAMS, і IRIS-T могли протидіяти балістичній загрозі. І ворог з початку 2024 року наростив відсоток саме балістики», — зазначив речник.

Він нагадав, що востаннє російська війська завдавала масованого повітряного удару, на кшталт такого, як відбувся вночі 6 квітня, місяць тому.

«Попередній такий масований удар був місяць тому, 7 березня, і дрони, і ракети летіли по Україні у великій кількості. Сьогодні протиповітряна оборона спрацювала непогано. На жаль, з шести балістичних ракет вдалося знищити лише одну. По решті є влучання на Київщині», — сказав Юрій Ігнат.

За його словами, ракети типу «Калібр» та Х-101 було знищено та подавлено засобами радіоелектронної боротьби у кількості 12 одиниць. «Вони не досягли своїх цілей і не завдали тієї шкоди, якої могли б завдати», — додав речник.

Окрім ударів ракетами та безпілотниками, ідуть інформаційні удари від російських пропагандистів.

«Те, що б’ють по містах та ще й касетними боєприпасами, це ніщо інше, як тероризм…Вони кожен раз говорять ресторани, готелі, якісь заклади, нібито «знищують» західних інструкторів. Насправді ми бачимо, хто загинув і куди вони вдарили», — додав Юрій Ігнат.

Як повідомляла АрміяInform, у на 6 квітня 2025 року російські окупанти здійснили комбінований удар по Україні ракетами повітряного, наземного, морського базування та ударними БПЛА.

У Києві внаслідок удару балістикою одна людина загинула і троє дістали поранення. В одному з районів сильно пошкоджений бізнес-центр.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Удвох до кінця: «романтична» втеча окупантів із лісу завершилась синхронною смертю

Удвох до кінця: «романтична» втеча окупантів із лісу завершилась синхронною смертю

У Серебрянському лісі бійці підрозділу «Богомоли» 63-ї ОМБр зруйнували «інтимну ідилію» двох окупантів. Після невдалої спроби втекти, пара завершила свою історію символічно — померли разом і водночас.

Окупант «зіграв у квача» з українським безпілотником і програв йому

Окупант «зіграв у квача» з українським безпілотником і програв йому

Російський загарбник наївно сподівався врятуватися від українського безпілотником, проте далеко втекти йому так і не вдалося.

На РЕБ сподівались — а втекла лише надія: точкове полювання на ворожу логістику на Лиманщині

На РЕБ сподівались — а втекла лише надія: точкове полювання на ворожу логістику на Лиманщині

На Лиманському напрямку пілоти батальйону «SIGNUM» провели «ревізію» ворожої логістики, знищивши низку цілей, серед яких — автомобіль «Нива», якому, за словами бійців, не допомогла навіть встановлена на даху система РЕБ.

Сили оборони уразили сім районів зосередження зс рф, знищивши пункт управління БПЛА

Сили оборони уразили сім районів зосередження зс рф, знищивши пункт управління БПЛА

Протягом минулої доби українські війська завдали ударів по семи районах зосередження російських окупаційних сил.

Удар КАБами та атаки дронів: на Сумщині є загиблий, поранені й зруйновані будинки

Удар КАБами та атаки дронів: на Сумщині є загиблий, поранені й зруйновані будинки

Внаслідок російських обстрілів Сумської області за минулу добу загинула одна людина, ще двоє мирних мешканців отримали поранення; ворог завдав майже 70 ударів по 13 громадах, активно застосовуючи керовані авіабомби.

Нічна атака «шахедів» на Харківщину: шестеро поранених, пошкоджено будинки та авто

Нічна атака «шахедів» на Харківщину: шестеро поранених, пошкоджено будинки та авто

Протягом минулої доби російська армія завдала ударів по п’яти населених пунктах Харківської області, внаслідок чого постраждали шестеро людей та пошкоджено цивільну інфраструктуру.

ВАКАНСІЇ

Зам. командира роти з виховної роботи

від 27000 до 127000 грн

Дніпро

Рекрутинговий центр Самарського району, Самарський РТЦК та СП

Військова служба за контрактом в ЗСУ

від 45000 до 110000 грн

Київ

Шевченкіський в м. Києві РТЦКтаСП

Номер обслуги

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

Номер обслуги в ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Бучач

Третій відділ Чортківського РТЦК та СП

Стрілець

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

Майстер БПЛА, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

--- ---