У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
На Харківщині прикордонники підрозділу РУБпАК «Фенікс» бригади «Помста» протягом двох тижнів знищили ворожу техніку та важливі об’єкти: важку вогнеметну систему ТОС-1А «Солнцепьок», всюдихід ДТ-30 «Витязь».
Відео бойової роботи з’явилося на сайті ДПСУ.
Також оборонці знищили бойову броньовану машину, два бронетранспортери БТР-82А, самохідну артилерійську установку, чотири гармати та міномет.
Крім того, бійці ліквідували два склади боєприпасів, два автомобілі окупантів, квадроцикл, а також збили ворожі безпілотники — «Молнія» та «Шахед».
Як повідомляла АрміяInform, бійці прикордонного підрозділу безпілотних авіаційних систем «Фенікс» знищили чотири російські гармати.
У Харкові затримали поплічника російських окупантів, який готував у місті серію терактів на замовлення фсб.
Реактивники 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» показали рідкісні кадри роботи РСЗВ «Град» на Костянтинівському напрямку.
На Сумщині російський удар по локомотивному депо забрав життя залізничниці, ще четверо її колег перебувають у лікарні.
Бойовий медик 14 ОМБр ім. князя Романа Великого
від 21000 до 121000 грн
Володимир, Волинська область
Водій трала, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ
Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…