ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Друзі в захваті, готові йти за мною»: у лавах «Чорних Запорожців» перша дівчина підписала контракт 18-24

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 29 Березня 2025, 11:56
Фото Руслана Тарасова/АрміяInform

72 окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців продовжує активно рекрутувати добровольців за новим проєктом «Контракт 18-24». Серед новобранців вже не тільки хлопці, є і перша дівчина.

Кореспонденти АрміяInform поспілкувалися з військовослужбовицею в навчальному центрі.

21-річна Вероніка родом з Одеської області. Розповідає, що дізналася про «Контракт 18-24» з додатку Резерв+ та відразу почала вивчати інформацію про бригади, що беруть участь у проєкті.

«Як тільки з’явилися бригади, одразу подала заявку. Дивилася інформацію про всі бригади, їх бойовий шлях, і обрала 72 ОМБр, сподобалася найбільше», — пояснює вона свій вибір.

За її словами, грошова винагорода за контрактом мотивує, але не була вирішальним фактором. «Важлива пільга для людей 18-24 років — іпотека, це мотивує. Так само як і визначений термін служби. Але наскільки я знаю, всі готові й далі служити після одного року», — розповідає рекрут.

Вероніка обрала для себе спеціальність стрілець-санітар і запевняє, що планує надалі робити військову кар’єру та здобути вищу освіту. «Контракт 18-24» передбачає можливість безкоштовного навчання у вищих навчальних закладах.

«Планую навчатися у медичній сфері, щоб отримати далі вище звання», — говорить вона про свої плани.

За словами Вероніки, рідні підтримали її вибір, а друзі навіть планують наслідувати приклад: «Мама, є молодший брат, вони підтримують, звісно трошки переживають. Друзі в захваті, багато хто готовий йти за мною до 72 бригади. Двоє вже пішли, подали заявки в цю бригаду».

Як повідомляла АрміяInform, рекрути, які підписали «Контракт 18-24» і стали до лав 72 механізованої бригади імені Чорних Запорожців, нещодавно пройшли на полігоні обкатку танком.

Для всіх рекрутів передбачена тривала підготовка — 45 днів базової військової підготовки, до 14 днів фахової підготовки залежно від обраної спеціальності та ще 14 днів адаптації вже безпосередньо у підрозділі.

Нагадаємо, «Контракт 18-24» — це добровільна ініціатива, що дозволяє українцям у зазначеній віковій категорії приєднатися до Сил оборони України на один рік.

Проєкт пропонує гідну фінансову винагороду, професійний бойовий вишкіл за стандартами НАТО та соціальні гарантії.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Кінець «вертухая»: ексочільник колонії отримав 14 років за співпрацю з окупантами

Кінець «вертухая»: ексочільник колонії отримав 14 років за співпрацю з окупантами

У Херсоні до 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна засудили колишнього заступника начальника «Північної виправної колонії № 90», який під час окупації добровільно перейшов на бік ворога та допомагав створювати фейкову пенітенціарну установу.

Батько — слідом за сином: дронщик із Житомирщини повів за собою не лише «Mavic», а й родину

Батько — слідом за сином: дронщик із Житомирщини повів за собою не лише «Mavic», а й родину

Колишній різнороб, а нині — інструктор з БПЛА на псевдо «Коливан», розповів, як кумедна історія з жартівливим ультиматумом від командира повністю змінила його військову кар’єру.

«Коли сонце з’явиться — все буде блистіти»: смертельне мереживо війни у небі над Костянтинівкою

«Коли сонце з’явиться — все буде блистіти»: смертельне мереживо війни у небі над Костянтинівкою

У Костянтинівці, яка є однією з головних цілей російського наступу, українські військові ведуть постійну боротьбу з ворожими FPV-дронами на оптоволокні, від яких, за їхніми словами, немає іншого захисту, окрім як збити їх зі стрілецької зброї.

Мінус гармати, техніка і жива сила: штурмовики точними ударами «чистять» Краматорський напрямок

Мінус гармати, техніка і жива сила: штурмовики точними ударами «чистять» Краматорський напрямок

На Краматорському напрямку бійці 5-ї штурмової бригади в результаті точних ударів знищили дві ворожі гармати, два транспортні засоби та живу силу противника, продовжуючи методично вибивати бойові ресурси ворога.

Переформатування Кабміну: хто може очолити уряд і Міноборони

Переформатування Кабміну: хто може очолити уряд і Міноборони

Президент Володимир Зеленський запропонував першому віцепрем’єр-міністру Юлії Свириденко очолити уряд України, а чинному прем’єру Денису Шмигалю — обійняти посаду міністра оборони, аргументуючи це необхідністю посилення власного оборонного виробництва та концентрації досвіду в секторі безпеки.

У Києві працівник суду пропонував колегам сприяння в ухиленні від мобілізації

У Києві працівник суду пропонував колегам сприяння в ухиленні від мобілізації

Правоохоронні органи викрили працівника одного з київських судів, який пропонував колегам сприяння в оновленні військово-облікових даних у ТЦК та ухиленні від мобілізації.

ВАКАНСІЇ

Медична сестра, анестезист

від 21000 до 50000 грн

Павлоград

ВМКЦ ЗР

Головний сержант

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

Гранатометник

від 20000 до 100000 грн

Ізяслав

Третій відділ Шепетівського РТЦК та СП

Кулеметник

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Розвідник розвідувального відділення

від 55000 до 125000 грн

Житомир, Житомирська область

Фельдшер 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область

--- ---