ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Агент фсб готував вибух біля будівлі ТЦК на Дніпропетровщині

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Березня 2025, 14:55

У Кривому Розі затримали агента країни-агресора, який за завданням фсб готував вибух біля будівлі місцевого ТЦК.

Про це у вівторок, 25 березня, повідомили у Службі безпеки України.

«Виконавцем потенційного теракту виявився 26-річний львів’янин, якого російська спецслужба завербувала через Telegram-канал з пошуку „швидких“ заробітків», — йдеться в повідомленні.

За задумом росіян, зловмисник мав залишити біля контрольно-пропускного пункту військового об’єкта замасковану вибухівку, яку вони планували підірвати в годину пік разом зі своїм агентом.

«У такий спосіб рашисти сподівалися вбити максимальну кількість громадян і одночасно ліквідувати свого поплічника як зайвого свідка», — зазначили в СБУ.

Прибувши до Кривого Рогу, поплічник окупантів забрав зі схованки вже підготовлений для нього саморобний вибуховий пристрій, після чого приніс його до орендованої квартири, де доукомплектував додатковими уражаючими елементами (болтами та арматурою).

«Після цього фігурант провів дорозвідку поблизу потенційної цілі, де мав закласти СВП, замаскований під вогнегасник у рюкзаку. Увесь цей час російська спецслужба відслідковувала маршрут руху свого агента через віддалений доступ до камери його мобільного телефону. Співробітники СБУ завчасно викрили зловмисника, провели комплексні заходи для убезпечення локацій Сил оборони і затримали зловмисника під час підготовки до закладки СВП», — розповіли в українській спецслужбі.

Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (готування до вчинення терористичного акту). Затриманому загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Окупанти шантажем змушують дітей ставати терористами: у Тернополі зірвано теракт
Окупанти шантажем змушують дітей ставати терористами: у Тернополі зірвано теракт

Як повідомляла АрміяInform, СБУ викрила в лавах ЗСУ «крота» російського гру, який допомагав ворогу наступати на Курщині.

Чучхе-путінський монстр: під Вовчанськом знищили покруча НРК з РСЗВ
Чучхе-путінський монстр: під Вовчанськом знищили покруча НРК з РСЗВ

Пілоти бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції вполювали російський НРК з північокорейським озброєнням.

Вже понад 800 кілометрів прифронтових доріг облаштоване протидроновим захистом
Вже понад 800 кілометрів прифронтових доріг облаштоване протидроновим захистом

Лише у травні було встановлено 211 кілометрів антидронового захисту логістичних маршрутів та відновлено майже 38 кілометрів пошкоджених ділянок.

Ворожі вантажівки палають у Бахмуті: російська логістика зазнає втрат все далі від лінії фронту
Ворожі вантажівки палають у Бахмуті: російська логістика зазнає втрат все далі від лінії фронту

Наші пілоти регулярно літають до Бахмута, де ворог накопичує свою техніку, оскільки до сих пір вважав місто своїм надійним тилом.

«ФАБ упал прямо в дом ― мужика убіло», ― російська авіація на бєлгородщині вбила селянина
«ФАБ упал прямо в дом ― мужика убіло», ― російська авіація на бєлгородщині вбила селянина

У здобутому українськими розвідниками перехопленні — фіксація удару фугасної авіабомби з російського літака на хату у селі дубовоє на бєлгородщині.

росія свідомо вдарила саме по цьому об’єкту ядерної інфраструктури — Президент
росія свідомо вдарила саме по цьому об’єкту ядерної інфраструктури — Президент

Володимир Зеленський назвав надзвичайно підлим удар ворога по одній з будівель Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.

За шість днів до кобзона поїхало двадцять рефрижераторних та санітарних вагонів росіян
За шість днів до кобзона поїхало двадцять рефрижераторних та санітарних вагонів росіян

Бійці Сил безпілотних систем з початку місяця уразили понад дві тисячі окупантів.

ВАКАНСІЇ
контракт служба ЗСУ

від 21000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Радіотелефоніст

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Офіцер штабу, старший лейтенант

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Технік відділення зв’язку та інформаційних систем

від 20000 до 22000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

Оператор відділення автоматизації

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Військовослужбовець за контрактом

від 20100 до 100000 грн

Жовті Води

4 відділ Кам'янського РТЦК та СП

--- ---