ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ДШВ стали лідерами за обробкою електронних рапортів в Армія+

Важливо Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Березня 2025, 19:03

Кожна військова частина десантно-штурмових військ обробила в середньому 400 рапортів через застосунок «Армія+». За цим показником ДШВ стали лідерами в українському війську.

Як повідомили в Міністерстві оборони України, про це розповіла заступник глави відомства з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

«Десантно-штурмові війська продовжують тримати лідерство у впровадженні та використанні електронних рапортів. Вони демонструють гарний приклад того, як цифровізація процесів спрощує службу та звільняє дорогоцінний час», — зазначила заступник міністра.

Також у ДШВ від початку березня найбільше зросла кількість оброблених рапортів загалом — одразу на 15%. Нині десантники входять в трійку лідерів за цим показником серед родів та видів військ у Силах оборони.

П’ятірка бригад за найбільшою кількістю оброблених рапортів у ДШВ:

  • 25 окрема повітрянодесантна бригада — 3345 
  • 148 окрема артилерійська бригада — 2109 
  • 82 окрема десантно-штурмова бригада — 1980 
  • 135 окремий батальйон управління — 1106 
  • 81 окрема аеромобільна бригада — 1054 

Загалом через Армія+ Десантно-штурмові війська опрацювали понад 160 000 рапортів, серед яких лишаються найбільш популярними — на оздоровчі, щорічну відпустку та довідку форми 5.

Як повідомляла АрміяInform, до програми «Плюси» в застосунку «Армія+» доєдналася мережа АЗС WOG.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Українські воїни зупинили 59 ворожих атак на Покровському напрямку.
Українські воїни зупинили 59 ворожих атак на Покровському напрямку.

Загалом, протягом минулої доби зафіксовано 205 бойових зіткнень. Наші воїни завдають окупаційним військам відчутних втрат у живій силі й техніці та активно підр

Танки, артилерія та РСЗВ: Генштаб ЗСУ оприлюднив втрати ворога за добу
Танки, артилерія та РСЗВ: Генштаб ЗСУ оприлюднив втрати ворога за добу

Втрати російських окупаційних сил за минулу добу склали 1250 осіб та 673 одиниці техніки.

Військова історія в почесних найменуваннях: 783-тя окрема бригада оперативного обладнання території «Новий Кодак»
Військова історія в почесних найменуваннях: 783-тя окрема бригада оперативного обладнання території «Новий Кодак»

Почесні найменування пов’язують сучасні військові підрозділи з видатними діячами, місцевостями чи подіями української історії.

«Хай серед простих вояків буде хоч один міністр»: Сергій Тимошенко пройшов Листопадовий рейд до останнього бою
«Хай серед простих вояків буде хоч один міністр»: Сергій Тимошенко пройшов Листопадовий рейд до останнього бою

Коли восени 1921 року Армія УНР рушала у Другий зимовий похід, міністр шляхів Української Народної Республіки Сергій Тимошенко без вагань зголосився до участі.

Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової
Представники ЗСУ перемогли «нейтральних» спортсменів і стали чемпіонами Європи U-21 зі стрільби кульової

У м. Бургас (Болгарія) триває чемпіонат Європи U-21 зі стрільби кульової з пневматичної гвинтівки на 10 м.

Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом
Чеська ініціатива та розвиток програм PURL і SAFE: Володимир Зеленський зустрівся з Петром Павелом

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президентом Чехії Петром Павелом, щоб обговорити військову підтримку нашої країни.

ВАКАНСІЇ
Головний сержант стрілецького взводу 155 об ТрО

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

Кабельник-спаювальник

від 50000 до 120000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Перекладач-інспектор прикордонної служби

від 21000 до 24000 грн

Вся Україна

Мукачівський прикордонний загін

Стрілець-помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Кулеметник

від 20100 до 120000 грн

Київ

Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади

--- ---