ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

ВМС ЗСУ про «Довгий Нептун»: Деталі ракети мають збирати з того боку лінії фронту

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Березня 2025, 18:40
Дмитро Плетенчук

У Військово-Морських Силах ЗСУ не можуть розкривати деталей про нову українську ракету «Довгий Нептун» і кажуть, що «деталі ракети мають збирати з того боку лінії фронту».

Про це в ефірі Суспільне.Новини увечері в неділю, 16 березня, сказав речник ВМС ЗСУ капітан третього рангу Дмитро Плетенчук.

«Деталі ракети мають збирати з того боку лінії фронту. Це — головний меседж. Що стосується безпосередньо цієї системи, то можемо лише зазначити, що єдиною структурою в складі ЗСУ, яка використовує і застосовує цю ракетну систему, є Військово-Морські Сили. І дослідна експлуатація, і бойове застосування лежить на наших плечах. Як бачите, впоралися достатньо успішно і впевнені, що й надалі можемо виконувати поставлені завдання», — сказав Дмитро Плетенчук. 

Речник зазначив, що детальну інформацію про ракету надати поки неможливо, але Командувач ВМС ЗСУ віцеадмірал Олексій Неїжпапа зазначав, що минулого року виконано понад 50 вдалих завдань ВМС з уражень противника.

Як повідомляла АрміяInform, 15 березня Володимир Зеленський заявив про успішне бойове застосування нової української ракети — «Довгий Нептун». За його словами, дальність польоту ракети 1000 кілометрів.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас в Telegram
Від початку лютого звільнено понад 480 кв. км — Олександр Сирський
Від початку лютого звільнено понад 480 кв. км — Олександр Сирський

Олександр Сирський провів телефонну розмову з начальником Штабу оборони Збройних сил Великої Британії, головним маршалом авіації Сером Річардом Найтоном.

30 гектарів щомісяця: сапери 47-ї бригади очищають Харківщину за допомогою комплексу GCS-200
30 гектарів щомісяця: сапери 47-ї бригади очищають Харківщину за допомогою комплексу GCS-200

На визволених територіях Харківщини триває щоденне розмінування — сапери працюють у складних і небезпечних умовах.

«Кинули в самовбивчий штурм»: росіяни відправляють у бій кенійців
«Кинули в самовбивчий штурм»: росіяни відправляють у бій кенійців

Російські війська знову кинули в самовбивчий штурм іноземних найманців — цього разу групу громадян Кенії.

«Бізон» їде на фронт: новий НРК для Сил оборони стійкий до РЕБ і може перевозити до 300 кг
«Бізон» їде на фронт: новий НРК для Сил оборони стійкий до РЕБ і може перевозити до 300 кг

Міністерство оборони України кодифікувало і допустило до використання у Збройних Силах України наземний роботизований комплекс «Бізон-Л».

«Шахеди» більше не полетять: над Харківщиною пілоти «Стрікс» знищили 19 ворожих БПЛА
«Шахеди» більше не полетять: над Харківщиною пілоти «Стрікс» знищили 19 ворожих БПЛА

Оператори РУБпАК «Стрікс» знищили 19 російських ударних БПЛА: шість «Шахедів» та 13 «Гербер».

«Перший крок зробили ми, почали руйнувати логістику»: на Харківщині росіяни збільшили дальність польотів дронів
«Перший крок зробили ми, почали руйнувати логістику»: на Харківщині росіяни збільшили дальність польотів дронів

На Південно-Слобожанському напрямку тривають атаки росіян малими піхотними групами.

ВАКАНСІЇ
Водій

від 50000 до 120000 грн

Київ

Військова частина А7039

Офіцер штабу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Командир ремонтно-відновлювального взводу

від 60000 до 130000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Такелажник, вантажник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Водій кат. С (ППО, ЗСУ)

від 51000 до 71000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

Штурмовик

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

--- ---