ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Новопавлівському напрямку окупанти штурмують без техніки, намагаються закріпитися біля Костянтинополя

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Березня 2025, 13:44

Окупаційні російські війська намагаються продовжувати наступальні дії на Новопавлівському напрямку, проводить розвідку в районі Костянтинополя.

Про в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів Офіцер 148-ї окремої артилерійської Житомирської бригади ДШВ ЗСУ Іван з позивним «Варан».

«Ситуація залишається досить складною, противник весь час намагається атакувати наші позиції. Застосовує як техніку, так і малі піхотні групи. Знову є таки є певна активність ворожої авіації, обстріли КАБами», — сказав офіцер.

За його словами, артилеристи бригади надають вогневу підтримку своїй піхоті, роблять все можливе, щоб ворожа піхота не дійшла до наших позицій.

Офіцер додав, що в районі Костянтинополя ворог намагається перевіряти нашу оборону, діють розвідувальні групи ворога.

«Постійно дії малими групами без підтримки техніки. Намагаються приховано закріпитися на нових рубежах. Ми виявляємо ці групи безпілотниками та завдаємо максимальне ураження» — сказав офіцер.

Як повідомляла АрміяInform, минулої доби Сили оборони відбили 14 ворожих атак на Новопавлівському напрямку. Окупанти намагалися просунутися вперед поблизу населених пунктів Костянтинопіль та Розлив.

До речі, якщо вас цікавить спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Скинув штани і поліз рачки — окупанти вишукують нові методи порятунку

Скинув штани і поліз рачки — окупанти вишукують нові методи порятунку

Бійці 2-го штурмового батальйону Alliance division 225-го штурмового полку зафіксували самозаймання російського піхотинця.

На Сумщині заочно засудили засновника «народної республіки»

На Сумщині заочно засудили засновника «народної республіки»

За публічного обвинувачення прокурорів Сумської обласної прокуратури 40-річного колишнього жителя Сум, який намагався створити на території області псевдоутворення «сумська народна республіка» та підбирав кандидатів для вчинення терактів, заочно засуджено до 9 років позбавлення.

Сів на 15 років за підпали — у Києві покарали російського агента

Сів на 15 років за підпали — у Києві покарали російського агента

За матеріалами СБУ 15 років тюрми з відшкодуванням збитків на 1 млн грн отримав підпалювач, який виконував замовлення рф у Києві

Сховався у купі гілок — на Куп’янському напрямку окупанти шукають нові можливості маскування

Сховався у купі гілок — на Куп’янському напрямку окупанти шукають нові можливості маскування

Пілоти 43 механізованої бригади змогли помітити російського штурмовика, який заліз під купу гілок, коли помітив наближення дрона.

«Опції було дві — або здатися, або бути знищеними дронами»: в Силах оборони розповіли про деталі ліквідації прориву в Новопавлівку

«Опції було дві — або здатися, або бути знищеними дронами»: в Силах оборони розповіли про деталі ліквідації прориву в Новопавлівку

Сили оборони відбивали російський штурм поблизу Новопавлівки. Туди прорвалися росіяни на броньованій техніці. Ворога розбили, «броню» спалили.

«Висіть, поки не накриємо»: оператор «Фурії» розповів, як навів HIMARS на російський ЗРК «Тор»

«Висіть, поки не накриємо»: оператор «Фурії» розповів, як навів HIMARS на російський ЗРК «Тор»

«Вах» — у цивільному житті будівельник, а на війні — командир відділення артилерійської розвідки 33-ї бригади та оператор БпАК «Фурії». Він розповів, як пройшов контрнаступ на півдні, знищував артилерію противника та навів HIMARS на російський ЗРК «Тор».

ВАКАНСІЇ

Радіотелеграфіст у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Фахівець радіоелектронної боротьби, військовослужбовець

від 20000 до 60000 грн

Коломия

Військова частина А1267

Водій, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20100 до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

808 ОПП

Розвідник

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

--- ---