ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Ми зараз викриваємо реальну агресивну природу росії і путіна»: експерт про успіх України під час переговорів у Джидді

Актуальні новини Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 14 Березня 2025, 15:50

Під час переговорів у Джидді Україна продемонструвала конструктивну, прагматичну та правильну позицію, наша делегація діяла злагоджено, що, зрештою, стало згодом причиною «істерики в кремлі».

Таку думку висловив правник, військовослужбовець Сил ТрО ЗСУ Олександр Мусієнко, спілкуючись із кореспонденткою АрміяInform.

«Під час перемовин у Джидді українська делегація діяла максимально злагоджено та правильно. І після цих переговорів ми побачили, що в кремлі фактично була істерика — там такого не очікували, тому що росія була зацікавлена в тому, аби Сполучені Штати та Україна посварилися, аби рівень відносин знизився та погіршився», — говорить Олександр Мусієнко. 

Саме на це, каже співрозмовник, і був розрахунок у кремлі: щоб США зменшили допомогу Україні, не відновлювали її, продовжуючи тиснути на Україну.

«Водночас все пішло в протилежний бік: саме Україна продемонструвала конструктивну, прагматичну та правильну позицію, наголосивши на тому, що дійсно Україна прагне миру, як зазначив Верховний Головнокомандувач, Президент України Зеленський», — говорить експерт. 

Він підкреслює, що треба змусити росію йти на певні кроки. Так, Україна погодилася з американською ініціативою на припинення вогню, і фактично «м’яч перейшов на сторону росії», нагадує слова державного секретаря США Марка Рубіо.

«росія, як ми бачимо, зараз різними способами намагається саботувати це рішення, відхилити пропозиції про припинення вогню, придумує різні умови. Це свідчить про те, що росія зацікавлена в затягуванні війни», — наголошує Олександр Мусієнко. 

У підсумку, переговори в Джидді мають такий попередній результат і наслідки, за словами експерта: 

«По-перше, зміцнення відносин між Україною та США, це партнерство. Це відновлення допомоги від США та (отримання — ред.) розвідданих. Це конструктивна позиція для всіх, хто намагався звинуватити офіційний Київ у тому, що ми саботуємо перемир’я чи в ньому не зацікавлені». 

Олександр Мусієнко додає, що успіх української дипломатії, серед іншого, також допоміг укотре продемонструвати всьому світові «природню» поведінку кремлівського очільника. 

«По-друге, ми зараз викриваємо реальну агресивну природу росії й путіна для тих, хто ще в цьому сумнівався. Ось це і є головні наслідки. І так, ми можемо говорити про успіх української дипломатії в Джидді», — резюмував Олександр Мусієнко. 

Як відомо, 11 березня у Джидді, Саудівська Аравія, Україна та США зробили важливі кроки на шляху до відновлення надійного миру в Україні.

Зокрема, Україна висловила готовність прийняти пропозицію США щодо негайного запровадження тимчасового, 30-денного режиму припинення вогню, який може бути продовжений за взаємною згодою сторін, за умови прийняття та одночасного виконання російською федерацією.

Як писала АрміяInform, 13 березня Президент України Володимир Зеленський прокоментував відповідь російської влади на пропозицію 30-денного режиму припинення вогню і заявив, що росія — єдина сторона, яка буде затягувати цей процес.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«ППОцид у дії» — СБС показали, як вибивають авіацію, флот і тил ворога

Підрозділи безпілотних систем продовжують тиснути на ворога не лише на лінії фронту, а й у глибині.

«Легкі гроші» — важкі злочини: у Харкові судитимуть підлітка за підпали для ворога
«Легкі гроші» — важкі злочини: у Харкові судитимуть підлітка за підпали для ворога

У Харкові до суду скерували справу підлітка, якого, за версією слідства, завербували через месенджер і використали для диверсій.

«У машині тиша — усі слухають небо»: історія «Степанича», який сім років возить побратимів крізь вогонь
«У машині тиша — усі слухають небо»: історія «Степанича», який сім років возить побратимів крізь вогонь

Вдень — технік із документами, вночі — водій, який вивозить і заводить бійців під дронами. Його робота — маршрут між життям і ризиком.

«Тисяча кілометрів у тил»: ССО розкрили деталі удару по «Каракурту» і нафтовому хабу
«Тисяча кілометрів у тил»: ССО розкрили деталі удару по «Каракурту» і нафтовому хабу

У ССО уточнили подробиці нічного удару по порту Приморськ, про який раніше повідомляв Президент.

«Мінус носій „Калібрів“» — у Приморську уражено ракетний корабель і нафтову інфраструктуру
«Мінус носій „Калібрів“» — у Приморську уражено ракетний корабель і нафтову інфраструктуру

Сили оборони вдарили по об’єктах у порту Приморськ. Серед уражених цілей — ракетний корабель, катер і танкер.

ВАКАНСІЇ
Механік ударних БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Львів

217 окремий батальйон 125 окремої бригади територіальної оборони Сухопутних військ Збройних Сил України

Водій-електрик, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Електрик відділення зв’язку

від 25000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Оператор БПЛА

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

Корабельный районный территориальный центр комплектования и социальной поддержки

Стрілок, військовослужбовець

від 21000 до 22000 грн

Київ, Київська область

Токар-фрезерувальник

від 20000 до 50000 грн

Черкаси, Черкаська область

--- ---