Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
Бійці 20 полку безпілотних систем «К-2» спочатку знищили російський танк-сарай, а потім методично винищили його десант.
Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі полку.
Окупанти вирушили до наших позицій на танку-сараї. Але надбудови не захистили танк від дрона-камікадзе, після влучання якого, техніка задиміла.
Десант, що їхав на танку, почав стрибати на землю. У процесі стався ще один приліт. Вцілілі росіяни побігли геть до посадки.
Там кожен загарбник обрав собі по дереву, за яким ховався. Але врятуватися від наших дронів це не допомогло.
Тоді росіяни побігли до своїх позицій, і в полі стали легкою жертвою наших пілотів. Кульмінацією стало ураження одразу двох росіян вибухом прямо в обличчя.
Як повідомляла АрміяInform, бійці 20 полку безпілотних систем «К-2» показали добірку уражень ворожої техніки, серед якої були БМ-21 «Град» та БМ-27 «Ураган».
Львів’янин Любомир, який до мобілізації працював зубним техніком, після базової підготовки долучився до 80 Галицької бригади.
У 225 полку показали будні розрахунку зенітної установки, який щодня полює на російські БПЛА в небі над позиціями українських військових.
Упродовж травня підрозділи ППО 3 корпусу знищили 3762 російські БПЛА — це найвищий показник за весь час роботи корпусу.
Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…