Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…
Ще одна група військовослужбовців армії рф добровільно здалася в полон бійцям 13 бригади НГУ «Хартія» на Харківщині. Поповнився так званий «обмінний фонд» військовими з Псковської, Калінінградської областей та Карелії, які вирішили, що життя в неволі краще за смерть на українському полі бою.
Відповідне відео оприлюднили на сторінці бригади.
Троє російських полонених, яких записали на відео, розповіли про повний хаос у своїх підрозділах, погане забезпечення та відсутність сенсу в продовженні війни.
Один із полонених, мешканець Псковської області, заявив, що підписав контракт і потрапив до 7-го полку. Однак після перебування на передовій зрозумів, що ситуація для російських військових безнадійна: «Здався в полон і всім це раджу. Війна програна».
За його словами, українські військові поставилися до нього гуманно — дали поїсти, напоїли та навіть дозволили помитися.
Інший полонений з Карелії теж пішов на службу за контрактом, але швидко усвідомив, що забезпечення у війську жалюгідне, а командування відправляє їх на передову без жодних шансів вижити: «Все було погано — і провізія, і одяг. Ми вирішили добровільно здатися».
Він визнав, що російські військові воюють на чужій землі, і закликав своїх співвітчизників не їхати в Україну.
Третій російський окупант розповів, що разом із товаришами вирішив здатися, бо не бачив жодного сенсу у війні: «Прийшлося здатися в полон. Нас переодягли, помили, дали поїсти. Останнє, що можу порадити — розвертайтеся додому або здавайтесь у полон».
Цей військовий зізнався, що страшенно сумує за родиною, яка залишилася в Калінінградській області, та хоче якнайшвидше повернутися додому.
«Дуже хочу додому, до дітей, до сім’ї, до мами».
Як повідомляла АрміяInform, російський військовослужбовець добровільно здався в полон українським захисникам і розповів, як окупантів «женуть на убій».
Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.
Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.
П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».
Майстер ремонтного відділення бронетанкової техніки
від 25000 до 45000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
Розвідник-далекомірник у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ
від 50000 до 120000 грн
Київ, Київська область
Навчально-науковий інститут фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологій є структурним підрозділом Національного університету оборони України, який проводить підготовку курсантів, для подальшої служби на посадах…