ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Добивають «заблукалих» — російських штурмовиків нищать скидами

Новини
11 Березня 2025, 21:08
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Черговий окупант не пережив наш скид. Скрін з відео 77 бригади

Пілоти 77 аеромобільної Наддніпрянської бригади ДШВ ЗСУ не дають ворожій піхоті дійти до наших позицій.

Відео бойової роботи було оприлюднене 11 березня на каналі бригади.

«Наші оператори працюють безперервно, відстежують та знищують окупантів з ювелірною точністю, перетворюючи їхні позиції на випалене місце.

Кожен влучний удар — це мінус ворог, мінус загроза, і ще один крок до нашої перемоги», — прокоментували відео в бригаді.

Як повідомляла АрміяInform, пілоти 77 аеромобільної Наддніпрянської бригади ДШВ ЗСУ показали низку влучань по російських солдатах на Борівському напрямку.

До речі, якщо вам цікаві не тільки відео боїв, але й більш спеціалізований та аналітичний контент про військову справу — підпишіться на телеграм-канал АрміяInform


Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей
Внаслідок ударів по Запоріжжю травмовано 18 людей, з яких двоє дітей

Війська окупантів завдали авіаударів по обласному центру Запорізької області.

Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі
Судитимуть російського полоненого, який понад два місяці вчиняв насильницькі дії жодо жінки в Покровському районі

Прокурори Донецької обласної прокуратури скерували до суду справу військовослужбовця зс рф, який обвинувачується у вчиненні сексуального насильства.

Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби
Судді, адвокати та військовозобов’язаний: про підозру повідомили причетним до фіктивних судових рішень для ухилення від служби

Повідомлено про підозру двом суддям Конотопського міськрайонного суду Сумської області, двом адвокататам та військовозобов’язаному.

Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей
Окупанти атакували Херсонщину дронами та авіацією: постраждали 16 людей

За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області розпочато досудове розслідування за фактами вчинення воєнних злочинів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Діловод-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

WorkUa Мінометник, оператор, навідник

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

WorkUa Інспектор прикордонної служби

від 20500 до 30000 грн

Миколаїв

Херсонський прикордонний загін

WorkUa Технік із системного адміністрування

від 21000 до 51000 грн

Чернігів

Чернігівський зональний відділ ВСП

RobotaUa Водій

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

RobotaUa Стрілець, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО