ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Боєць ГУР «Лектор» розповів про свій рекордний постріл на 2069 метрів та дуель з російським снайпером

Відео Новини
6 Березня 2025, 20:22
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Боєць підрозділу активних дій Головного управління розвідки Міноборони України на псевдо «Лектор» розповів про ліквідацію російського загарбника, якого було знищено пострілом з відстані понад два кілометри.

Про це він розповів в інтерв’ю телеканалу «Рада», опублікованому на Youtube-каналі ГУР МОУ.

Там розповіли, що на наприкінці 2024 року український захисник зумів ліквідувати ворожого військового з відстані 2069 метрів.

«Перед цим виявили логістичні маршрути. Зрозуміли, що треба чекати якусь важливу ціль. Дочекалися, коли заходила (ворожа) група, і візуально зробили висновок, що то або якісь спецпризначенці, або якісь командири. Вирішив робити постріл», ― згадує «Лектор».

За його словами, шанси влучили у ціль з такої відстані були невисокі.

«Ця відстань — гранична для такого калібру зброї, з якої я працював. Плюс це була рухома ціль. Влучити в рухому ціль шансів дуже мало, враховуючи те, що куля летить на ту відстань 4 секунди, ціль рухається, біля мене один вітер, а біля цілі зовсім інший, який впливає на траєкторію кулі. Але так все склалось. Все правильно, виходить, зробив», ― зазначає снайпер.

При цьому він додав, що після цього пострілу дуже довго не міг покинути своєї позиції, оскільки ворог затято намагався її виявити.

«Добу ми не могли вийти з цих позицій, чекали поки вони заспокояться», ― пояснив розвідник.

Від волонтерки до захисниці: історія Євгенії Прокопенко, яка змінила бізнес на службу в ЗСУ
Від волонтерки до захисниці: історія Євгенії Прокопенко, яка змінила бізнес на службу в ЗСУ

Окрім цього, «Лектор» розповів про напружену дуель з російським снайпером та інші бойові операції, зокрема у Часовому Яру та Вовчанську.

Як повідомляла АрміяInform, розвідник 32 окремої механізованої бригади розповів «навчився спати одним оком».


«На російський день ВДВ накришили втричі-вчетверо більше окупантів»: окупанти феєрично «відсвяткували»
«На російський день ВДВ накришили втричі-вчетверо більше окупантів»: окупанти феєрично «відсвяткували»

На Олександрівському напрямку ворог спробував атакувати у день свого свята, але зазнав великих втрат.

211 600 окупантів за сім місяців: Сили оборони показали результат роботи безпілотних систем
211 600 окупантів за сім місяців: Сили оборони показали результат роботи безпілотних систем

Від початку 2026 року підрозділи безпілотних систем Сил оборони України знищили або завдали важких поранень близько 211 600 російським військовослужбовцям.

«На етапі 2026–2027 років досягнемо потрібних результатів»: Президент про українську балістику
«На етапі 2026–2027 років досягнемо потрібних результатів»: Президент про українську балістику

Володимир Зеленський провів нараду щодо підготовки української балістики та стану виконання завдань з антибалістичної програми FREYJA.

Окупанти атакували маршрутку в Херсоні, постраждали п’ятеро пасажирів
Окупанти атакували маршрутку в Херсоні, постраждали п’ятеро пасажирів

Російські загарбники продовжують тероризувати цивільне населення Херсонщини.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій механізованого взводу

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Olx Стаpший pозвідник-опеpатоp, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 21600 до 121600 грн

Львів, Львівська область

WorkUa Зенітник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

Olx Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Тернопіль та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Тернопіль, Тернопільська область

RobotaUa Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Луцьк

Старобільський РТЦК та СП

ПУБЛІКАЦІЇ