ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Опалення — за погодою, вода — за настроєм»: як окупанти «піклуються» про ТОТ Луганщини

Новини
4 Березня 2025, 10:08
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Окупанти нарешті відрапортували про завершення «капітального ремонту» тепломереж у Гірському та Золотому. Після двох з половиною років «напруженої праці» вони обіцяють, що, якщо «вдало» пройдуть випробування, то навесні, можливо, увімкнуть опалення у 19 багатоповерхівках Золотого та 25 багатоквартирних будинках Гірського.

Про це інформує начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.

За логікою загарбників, тепло в оселях — це необов’язковий чинник комфорту. Вони не поспішали з відновленням інфраструктури, а тепер гордо рапортують про завершення робіт. Три останні зими мешканці цих міст провели без тепла, але тепер, можливо, нарешті зігріються. Якщо, звісно, «випробування» пройдуть «вдало». І якщо весна не настане раніше, ніж опалення.

Ще одна «перемога» окупантів — боротьба з водопостачанням у Лисичанську. Попри спроби запустити систему, проривів стається більше, ніж годин, упродовж яких люди реально отримують воду. У віддалених районах міста про водопостачання давно забули — підвезення питної чи навіть технічної води припинили ще влітку 2024 року.

Отже, окупаційна влада вкотре довела: комфорт і безпека людей для неї — останній пріоритет.

Як повідомляла АрміяInform, вночі російські війська здійснили чергову масовану атаку на Одесу, застосувавши ударні безпілотники. Внаслідок атаки пошкоджено енергетичну інфраструктуру міста, що призвело до аварійних відключень електроенергії в деяких районах.


Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки
Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки

Військовослужбовець Сергій, який після СЗЧ тривалістю в півтора роки повернувся до війська, розповів про свій досвід повернення через Армія+.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Начальник групи охорони та патрульно-постової служби

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

RobotaUa Номер обслуги, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Водій-радіотелефоніст

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Демінер

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

RobotaUa Планшетист, військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 50000 грн

Рівне

Військова частина А3395

WorkUa Стрілець роти охорони

від 20000 до 20000 грн

Житомир

199 навчальний центр ДШВ ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…