Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Україна та Європа повинні об’єднати зусилля у сфері оборони, щоб гарантувати безпеку континенту та запобігти новим загрозам у майбутньому.
Про це заявив перший заступник міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, коментуючи ключові напрямки військової співпраці з європейськими партнерами.
«Сьогодні, як ніколи, Європа має демонструвати силу перед викликами, що постають. Справедливим є твердження, що сильна Європа неможлива без сильної України», — наголосив він.
За словами Івана Гаврилюка, важливим фактором підвищення боєздатності війська є сфера оборонних закупівель. Визначено ключові пріоритети у цьому напрямку на 2025 рік: удосконалення механізмів закупівель, моніторинг та контроль виконання договорів, розширення співпраці з міжнародними партнерами, створення ефективної внутрішньої системи контролю.
Окремий пріоритет — підтримка українського оборонного виробництва.
«За останні три роки Україна здійснила прорив у розвитку оборонної промисловості. Щорічно близько 70% бюджету Міноборони, призначеного для закупівлі ОВТ, спрямовується українському виробнику», — зазначив генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.
Водночас через брак фінансових ресурсів певна частина виробничих спроможностей вітчизняного ОПК нині не завантажена. Тому надважливо, щоб українські союзники збільшували фінансові інвестиції в українську оборонну галузь.
Одним зі шляхів фінансування оборонного виробництва — є використання прибутків від заморожених активів росії. Ведеться робота з європейськими партнерами над цим питанням.
У МОУ розповіли, що одна частина коштів нового траншу буде спрямована на закупівлю оборонної продукції у країнах-членах ЄС, інша — на закупівлю озброєння та техніки у підприємств українського ОПК. Обговорюються із союзниками й інші джерела фінансування потреб Сил оборони України.
«Фінансова підтримка європейських партнерів — це інвестиції не лише у зміцнення обороноздатності України, але й у захист Європи», — підсумував перший заступник міністра оборони.
Як повідомляла АрміяInform, закупівельна агенція Міноборони «Державний оператор тилу» протягом року уклала 719 контрактів на загальну суму 74.6 млрд грн, забезпечивши військо продовольством, амуніцією та пально-мастильними матеріалами.
Перші мотиваційні контракти у межах трансформації Сил оборони вже уклали у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців.
Воїни 426-го окремого полку безпілотних систем морської піхоти ЗСУ ведуть професійне полювання на військову техніку та логістику окупантів.
«Чіпляємо важкі бомби до 14 кілограмів і опускаємося якомога нижче»: як росіян викурюють із бліндажів
Стрілець-помічник гранатометника
від 20000 до 120000 грн
Вся Україна
22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр
Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Вінниця та Область/Без досвіду
від 20100 до 120000 грн
Михайлівці, Вінницька область
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…