Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 20 грудня 2024 року Президент України присвоїв 65 окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України почесне…
У Борисполі відкрився Центр рекрутингу української армії — четвертий у Київській області та 49-й загалом в Україні.
Про це інформує Міністерство оборони України.
«У центрі не роздають повістки. До нього можна звернутися конфіденційно, не розкриваючи своїх особистих даних. В наявності більше ніж 10 000 вакансій в усі Сили оборони», — наголосили в МОУ.
Найбільшою популярністю серед громадян користуються посади операторів БПЛА. Період долучення до військової служби може тривати від кількох днів до 2 місяців.
«Мережа рекрутингових центрів розростається, сьогодні ми фактично представлені в усіх регіонах України. Це дає змогу людям, які бажають більше дізнатись про можливості долучитись до Сил оборони, прийти, поцікавитись і отримати необхідну інформацію», — сказав уповноважений Міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.
Він розповів, що до них звертаються люди, аби уточнити, що зараз пропонує держава, де вони можуть служити, які є умови служби, а також які є вакансії і як можна краще застосувати свої цивільні знання і навички.
Відтепер отримати консультацію, а за бажання й долучитися до Сил оборони можна за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72 (приміщення Бориспільської міської ради).
Центр працюватиме з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, а в п’ятницю з 8:00 до 16:00. Цивільна рекрутерка, яка пройшла відповідне професійне навчання, також надаватиме консультації за телефоном: +38 (066) 706 5079.
Крім Борисполя, у Київській області такі центри також надають послуги в Білій Церкві, Бучі та Броварах. Всього ж в Україні у співпраці з органами місцевого самоврядування та місцевої влади відкрито 48 центрів рекрутингу української армії.
Ще один центр в мережі працює у режимі онлайн по всій території України. Загалом з середини лютого минулого року до мережі звернулося понад 42 000 осіб, а майже 2 000 долучилися на бажану посаду в обрану військову частину.
«Рекрутинговий центр відкритий на базі нашого Центру надання адміністративних послуг. Ми вважаємо, що це посилить обороноздатність нашої держави. Кожен мешканець Борисполя зможе тут дізнатися про військову службу в Збройних силах України, отримати консультацію і зробити свій вибір на захисті нашої країни», — сказав секретар Бориспільської міської ради Владислав Байчас.
Інформацію про центри рекрутингу української армії та контакти можна дізнатися за посиланням.
Як повідомляла АрміяInform, також сьогодні у Києві на Контрактовій площі розпочала роботу спеціалізована виставка «Рекрутинг: з прадавніх часів до сучасності», організаторами якої виступили Відділ координації та спрямування діяльності центрів рекрутингу Міністерства оборони України спільно з Національним інститутом пам’яті.
@armyinformcomua
Оператори БПЛА 38-ї окремої бригади морської піхоти імені гетьмана Петра Сагайдачного Виявляють та уражають окупантів посеред понівечиної міської забудови.
Прикордонники РУБпАК «Aquila» бригади «Сталевий Кордон» ліквідували низку ворожих цілей на Північно-Слобожанському та Курському напрямках
28 грудня 2025 року о 10:22 окупанти скинули авіабомби ФАБ-250 з УМПК на Словʼянськ, унаслідок атаки загинула одна людина, чотирьох поранено.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що нині тривають одні з найактивніших дипломатичних днів року, і до Нового року можуть бути ухвалені важливі рішення щодо України. Водночас, за його словами, результат залежить від готовності міжнародних партнерів посилювати підтримку та тиск на росію.
Сьогодні вранці, 28 грудня, внаслідок ворожого обстрілу одного з районів Херсону виникли пожежі за різними адресами.
Учора, 27-го грудня, ворог атакував Нікопольський район понад шість десятків разів. Застосовував FPV-дрони та важку артилерію.
від 20000 до 120000 грн
Дніпро
233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО
від 20100 до 50100 грн
Первомайськ (Миколаївська обл.)
Третій відділ Первомайського РТЦК та СП
від 26000 до 56000 грн
Львів, Львівська область
Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 20 грудня 2024 року Президент України присвоїв 65 окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України почесне…