Щоб на власні очі побачити, як формується еліта українського війська, кореспондент АрміяInform відвідав навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій. Саме тут…
З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж усієї лінії фронту становить 88. Окупанти продовжують застосовувати авіацію, зокрема скидають авіаційні бомби, та здійснюють наземні атаки.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗС України станом на 16:00 27 лютого.
Загарбники не припиняють застосовувати артилерію по територіях областей, що межують з рф. Під ворожими обстрілами опинилися райони населених пунктів Олександрівка, Братениця, Старикове, Стара Гута, Уланове, Славгород, Сумської області; Карповичі, Архипівка, Заріччя Чернігівської області.
На Харківському напрямку наші оборонці відбили два ворожі штурми в бік Вовчанська та Кіндрашівки.
На Лиманському напрямку ворог атакував у районах населених пунктів Ямполівка, Торське та Колодязі. Всього з початку доби на цьому напрямку нараховується вже чотири боєзіткнення, які успішно відбили наші оборонці.
На Сіверському напрямку, в районі Білогорівки, Сили оборони успішно відбили один ворожий штурм. Населений пункт Сіверськ зазнав авіаційних ударів керованими бомбами.
На Краматорському напрямку Сили оборони відбивають ворожу спробу просунутись вперед поблизу Васюківки. Авіаційних ударів керованими бомбами противник завдав по Краматорську.
На Торецькому напрямку противник вісім разів атакував позиції наших військ у районах Кримського та Торецька. Чотири боєзіткнення тривають дотепер. Крім того, населений пункт Костянтинівка зазнав авіаударів керованими бомбами.
На Покровському напрямку сьогодні ворог 35 разів атакував позиції наших захисників у районах населених пунктів Березівка, Мирне, Промінь, Лисівка, Покровськ, Новоукраїнка, Звірове, Котлине, Удачне, Надіївка, Успенівка, Преображенка, Запоріжжя та Богданівка, десять боєзіткнень тривають дотепер.
Агресор застосував 15 керованих бомб по населених пунктах Олексіївка, Покровськ, Удачне та Звірове.
На Новопавлівському напрямку наші оборонці відбили п’ять атак у районах населених пунктів Костянтинопіль та Бурлацьке.
На Гуляйпільському напрямку ворог активізувався в районах Новополя та Чарівного, наші оборонці успішно відбили чотири атаки наших позицій, ще два боєзіткнення тривають до цього часу. Водночас ворог завдавав авіаційних ударів по населених пунктах Кам’янське, Залізничне, Гуляйполе та Новопіль.
На Оріхівському напрямку ворог сім разів атакував наших захисників у районах Степового, П’ятихаток, Новоандріївки та Кам’янського і завдав авіаудару некерованими ракетами в районі Новоандріївки.
На Куп’янському та Придніпровському напрямках від початку доби противник наступальних дій не проводив.
Чотири бойових зіткнення відбулося сьогодні на Курському напрямку. Крім того, ворог завдав 12 авіаційних ударів, скинув 18 КАБ та здійснив 191 артилерійський обстріл, зокрема 12 — із РСЗВ.
Як повідомляла АрміяInform, за минулу добу армія країни-агресора втратила 1150 одиниць особового складу та 69 артилерійських систем різних моделей.
Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.
За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.
Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.
Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.
Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.
Викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення десятків військовозобов’язаних через державний кордон.
Санітарний інструктор, медик (військова служба за контрактом в ЗСУ)
від 50000 до 120000 грн
Київ
Шевченківський РТЦК та СП (Київ)
Щоб на власні очі побачити, як формується еліта українського війська, кореспондент АрміяInform відвідав навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій. Саме тут…