ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Одесі затримали агентку гру, яка готувала схрони для терактів

Новини
25 Лютого 2025, 11:17
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Служба безпеки затримала в Одесі агентку російської воєнної розвідки (більш відомої як гру). Зловмисниця палила енергооб’єкти Укрзалізниці й готувала схованки з вогнепальною зброєю та складовими для вибухівки.

Про це повідомила 25 лютого Служба безпеки України.

За матеріалами справи, фігуранткою є 32-річна одеситка, яку наприкінці минулого року дистанційно завербував кадровий співробітник сил спеціальних операцій російського гру.

Встановлено, що за його вказівкою зрадниця підпалила релейну шафу сигнальної установки і трансформаторну підстанцію на місцевій лінії залізничного сполучення.

Потім агентка отримала нове завдання — облаштувати поблизу порту схрон з комплектуючими для саморобного вибухового пристрою (СВП).

Для цього жінка їздила до Дніпра, де за координатами свого російського куратора забрала зі схованки елемент вибухівки, замаскований у пачку від сигарет.

Після повернення в Одесу зрадниця намагалася закласти комплектуючу для СВП у заздалегідь підготовлену схованку біля портової інфраструктури.

На цьому етапі контррозвідники СБУ затримали агентку на гарячому і вилучили в неї частину вибухового пристрою.

Також було встановлено, що наступною складовою схрону була вогнепальна зброя, яку фігурантка мала забрати з іншого прифронтового міста.

Під час обшуків у затриманої вилучено мобільний телефон із доказами комунікації з російським гру.

Наразі слідчі СБУ повідомили їй про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Вирішуються питання щодо додаткової кваліфікації дій зловмисниці за ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України (диверсія, вчинена в умовах воєнного стану).

Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Як повідомляла АрміяInform, повідомлено про підозру депутату з Одеси, який водив російську колону на Київщині.


Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

На Одещині викрили торгівлю авто, ввезеними для потреб ЗСУ
На Одещині викрили торгівлю авто, ввезеними для потреб ЗСУ

В Одеській області викрили торгівлю автомобілями, які були ввезені до країни у вигляді волонтерської допомоги для Збройних сил України.

Прозоро та за єдиними правилами: Уряд затвердив механізм супроводу іноземних добровольців до Сил оборони
Прозоро та за єдиними правилами: Уряд затвердив механізм супроводу іноземних добровольців до Сил оборони

Уряд затвердив єдині правила супроводу іноземців та осіб без громадянства, які добровільно хочуть долучитися до захисту України.

Посилення ППО, далекобійні санкції та вітчизняна балістика: Президент провів Ставку
Посилення ППО, далекобійні санкції та вітчизняна балістика: Президент провів Ставку

Президент України Володимир Зеленський провів Ставку, основними питаннями були робота з партнерами, український ОПК та посилення захисту неба.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Аналітик групи розвідки

від 22000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

WorkUa Сержант з матеріального забезпечення

від 25000 до 120000 грн

Дніпро

108 ОБр Сил ТрО

Olx Стрілець-санітар

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

RobotaUa Медсестра/медбрат

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

WorkUa Бойовий медик

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

WorkUa Мінометник

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ