Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
24 лютого 2025 року протягом дня окупанти з різних видів зброї обстрілювали прикордонні громади на Сумщині.
Про це повідомила Сумська обласна прокуратура.
На цивільну інфраструктуру в с. Миропілля Сумського району ворог скинув, за попередніми даними, керовані авіаційні бомби. Поранено подружжя пенсіонерів, яким по 69 років, та 71-річного чоловіка.
Також окупанти обстріляли з артилерії фермерське господарство в с. Шевченкове Великописарівськоі громади Охтирського району. Загинув 44-річний працівник, ще двоє поранені.
За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури та Охтирської окружної прокуратури проводяться досудові розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілу.
Як повідомляла АрміяInform, 24 лютого російські війська завдали авіаційного удару по селу Цупівка Дергачівського району Харківської області. Внаслідок атаки постраждали четверо мирних мешканців, серед них є важкопоранені.
Президент України Володимир Зеленський подякував українським оборонцям за влучні удари по нафтовій інфраструктурі росії.
Батальйон безпілотних систем Signum знищили дев’ять російських розвідувальних дронів.
Українські правоохоронні органи повідомили про підозри ще двом російським військовим, які вчиняли воєнні злочини під час окупації Бучі Київської області.
Агенція оборонних закупівель ДОТ отримала статус Централізованої закупівельної організації. Це пришвидшить постачання пікапів та іншого транспорту для ЗСУ.
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника задля виїзду до Європи.
Фахівців ЗСУ, які ефективно протидіють ворожим дронам і ракетам за допомогою засобів радіоелектронної боротьби, відзначатимуть новою почесною нагородою.
Стрілець
від 20100 до 120000 грн
Київ
Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади
Заступник командира екіпажу зенітного ракетного комплексу, військовослужбовець у Стрий
від 23100 до 53100 грн
Стрий
Військова частина А2847
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….