ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Київщині ворожий БПЛА влучив у багатоповерхівку: наслідки російської атаки

Новини
24 Лютого 2025, 7:58
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сьогодні вночі у Броварах уламки ворожого БПЛА влучили у недобудований багатоповерховий будинок, спричинивши пожежу на 23-му поверсі.

Про це повідомили в ДСНС.

Рятувальники оперативно загасили вогонь.

Охоронець житлового комплексу — чоловік 1974 р.н. — зазнав гострої реакції на стрес, медики надали йому необхідну допомогу.

Як повідомляла АрміяInform, у ніч на 23 лютого противник атакував 267-ма ударними БПЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків. Це рекордна кількість БПЛА за одну атаку з 24 лютого 2022 року.


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Інженер базових станцій

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Кухар (ЗСУ) вся Україна

від 20182 до 120182 грн

Вся Україна

116 ОМБр

Командир зенітного артилерійського відділення

від 23000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Водій автомобільного взводу

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область

Номер обслуги

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Водій-електрик, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ