Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…
Вночі українські сили протиповітряної оборони знищили два ворожі безпілотники над територією Дніпропетровської області.
Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Окрім цього, до пізнього вечора російські війська обстрілювали Марганецьку громаду на Нікопольщині. Ударів завдали з важкої артилерії, проте, на щастя, обійшлося без постраждалих серед цивільного населення.
Також стало відомо, що ще одна людина звернулася за медичною допомогою після атаки на Червоногригорівську громаду. Постраждала — 55-річна жінка, яка отримала необхідну допомогу та буде лікуватися вдома.
Загалом протягом доби через ворожі обстріли в районі постраждали сім осіб.
Як повідомляла АрміяInform, складною видалася ніч для жителів Кіровоградщини. Російські війська атакували область безпілотниками, один з яких влучив у багатоповерховий будинок в місті Долинська.
Бійці підрозділу Lasar’s Group Нацгвардії щомісяця посідають перші місця за кількістю знищеної артилерії в рейтингу «Є-балів».
До 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено учасника агентурної мережі генштабу рф, яка діяла в Україні.
На Київщині та Миколаївщині співробітники СБУ та Національної поліції викрили ще 6 «ухилянтських схем».
Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…