Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
У рамках Мюнхенської безпекової конференції Президент України Володимир Зеленський зустрівся з головою партії «Християнсько-демократичний союз», керівником опозиційної фракції ХДС/ХСС у німецькому Бундестазі Фрідріхом Мерцом.
Про це йдеться на сторінці офіційного інтернет-представництва Президента України.
Під час зустрічі обговорювалися питання підтримки України та зміцнення європейської єдності у протистоянні агресії росії.
Глава держави висловив вдячність Німеччині за допомогу українцям із самого початку повномасштабного вторгнення, зокрема за лідерську роль ФРН у посиленні протиповітряної оборони України. Президент наголосив, що справедливе завершення війни та надійні гарантії безпеки мають залишатися спільним пріоритетом для всіх союзників нашої держави.
Окрему увагу на зустрічі приділили питанням оборонної підтримки України. Обговорювалися подальші кроки щодо посилення українських військових на фронті, а також можливості інвестування у вітчизняне виробництво зброї. Володимир Зеленський зазначив, що розширення оборонного співробітництва між Україною та Німеччиною є надзвичайно важливим у нинішніх умовах.
Фрідріх Мерц, зі свого боку, підтвердив подальшу підтримку України з боку Німеччини та наголосив на необхідності спільних зусиль для забезпечення безпеки в Європі. Політик підкреслив, що допомога Україні залишається одним із ключових питань у порядку денному німецької політики.
Як повідомляла АрміяInform, у Мюнхені Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом та обговорив з ним координацію кроків для наближення справедливого миру, спільні зусилля та європейську єдність.
Пілоти 46-ї аеромобільної Подільської бригади уразили велику кількість росіян, серед яких було справжнє диво.
Пілоти 3-ї важкої механізованої Залізної бригади зафіксували факт вбивства росіянами власних солдатів, які ішли здаватися.
Пілоти 1-го батальйону «Хижаки висот» 59-ї штурмової бригади безпілотних систем імені Якова Гандзюка зафіксували масований дроновий накат росіян.
Оператори батальйону безпілотних систем «Перун» 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя уразили російську «броню» та піхоту.
Загальна кількість поранених складає 35. Під вогнем військових рф опинилися громади по всій території області.
Мріяв про військову службу з дитинства.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….