В умовах навʼязаної росією війни питання ефективної мобілізації та рекрутингу на військову службу стає пріоритетним для держави. Підривна діяльність кремлівських…
У 2024 році закупівельна агенція Міноборони «Державний оператор тилу» провела перевірку 1603 потенційних контрагентів ЗСУ на відповідність вимогам антикорупційного та санкційного законодавства.
Про це інформує 14 лютого Міністерство оборони України.
«З них 2 були відхилені через застосування до них санкцій Антимонопольного комітету, а 1 учасник — у зв’язку з наявністю податкового боргу», — йдеться в повідомленні.
Такі перевірки — один з механізмів управління корупційними ризиками та потенційними зловживаннями, передбачений Антикорупційною програмою ДОТ.
«Будь-які ризики зловживань на етапі закупівель — це загроза якості постачання для ЗСУ. Наша задача — не лише перевіряти контрагентів, а й створювати умови, за яких недобросовісні компанії взагалі не зможуть брати участь у державних тендерах», — зазначив директор Департаменту політики закупівель Міноборони України Гліб Канєвський.
Крім того, за минулий рік ДОТ перевірив на відповідність вимогам доброчесності 206 осіб, серед яких співробітники та кандидати на посади. З них 5 отримали негативні висновки та не були допущені до роботи в агенції.
Основні критерії, за якими здійснювалась перевірка: наявність конфлікту інтересів, притягнення до кримінальної відповідальності або підтвердження випадків витоку інформації.
Директор з управління ризиками та комплаєнс ДОТ Дмитро Бігунець зазначив, що головне завдання антикорупційної програми ДОТ — врегулювання відносин з контрагентами та створення прозорих механізмів контролю.
«Окрім стандартних заходів, ми впровадили нові інструменти, такі як розробка обмежувальних заходів для недобросовісних постачальників та сертифікація за міжнародним стандартом ISO 37001:2016. Результати цієї сертифікації стануть відомі найближчим часом», — прокоментував він.
Звіт про виконання антикорупційної програми за 2024 рік стане основою для вимірювання подальшого прогресу у впровадженні антикорупційної політики ДОТ. Докладніше про структуру та важливі показники можна дізнатися у повній версії звіту.
Як повідомляла АрміяInform, закупівельна агенція Міноборони «Державний оператор тилу» вдосконалює механізми закупівель пального, розширюючи можливості для участі бізнесу та підвищуючи конкурентність на торгах.
@armyinformcomua
Колишній будівельник, який свідомо обрав службу в морській піхоті, бо вважає її елітою, розповів про свої перші враження від програми «Контракт 18-24» та повне забезпечення з боку армії, що дозволяє не думати про побутові питання, а зосередитися на навчанні.
За останніми даними, жертвами російського удару по Дніпру у вівторок, 24 червня, стали сім осіб, ще близько 70, серед яких 10 дітей, отримали поранення.
Нідерланди передають Україні ще 100 радарів для виявлення дронів та інвестують додаткові кошти в підтримку виробництва дронів.
Одна з ключових транспортних артерій противника в тимчасово окупованій частині Запорізької області — дорога поблизу селища Нестерянка — стала непридатною для переміщення російських військ через точні удари підрозділу ГУР МО України «Легіон „Свобода росії“».
На тимчасово окупованій частині Луганської області запроваджено нові правила проведення так званих «виборів» міських голів відповідно до нещодавно ухваленого російського закону про місцеве самоврядування. Закон передбачає чотири варіанти обрання мера, однак лише один із них включає участь населення.
Оператори безпілотних систем 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу спалили на фронті одразу п’ять ворожих мінометів.
від 25000 до 100000 грн
Кам'янець-Подільський, Хмельницька область
В умовах навʼязаної росією війни питання ефективної мобілізації та рекрутингу на військову службу стає пріоритетним для держави. Підривна діяльність кремлівських…