Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…
На передовій російсько-української війни 25-річний Назар, головний сержант взводу БПЛА 128 окремої гірсько-штурмової бригади, щодня виконує бойові завдання. Його головна зброя — FPV-дрони, які знищують ворожі позиції, руйнують логістичні ланцюги противника та завдають значних втрат окупантам.
Історію бійця оприлюднили на сторінці бригади.
З початком повномасштабного вторгнення Назар приєднався до територіальної оборони, хоча за віком тоді ще не підлягав мобілізації. Там він отримав перший досвід роботи з безпілотниками, вражаючи ворожі укриття.
Згодом, коли у підрозділі змінився командир, багато бійців почали переходити в інші частини. Назар, знаючи про бойову ефективність 128-ї ОГШБр, вирішив перевестися саме туди.
«Я одразу хотів служити в бойовій бригаді, але тоді брали лише з бойовим досвідом. У теробороні отримав необхідні навички, а тепер працюю з FPV-дронами вже у 128-й бригаді. Наші атаки знищують ворожі антени та укріплення, що серйозно впливає на боєздатність окупантів», — розповідає Назар.
Одним із ключових аспектів нової служби для військового стало адекватне командування, яке не лише ставить бойові задачі, а й допомагає розвивати професійні навички.
«Якщо щось не виходить, тут ніхто не буде тебе ображати. Навпаки, пояснять, допоможуть виправити помилки. Це мотивує та додає впевненості», — зазначає боєць.
На його повернення чекають дружина та двоє синів у Вінниці. Молодший народився вже під час війни, а старший, якому чотири з половиною роки, вважає, що його батько «бореться із зомбі».
«Йому важко — він бачить, що у дитсадку за іншими дітьми приходять тати. Я спілкуюся з родиною по відео, але це не замінить живого спілкування. Найважче в цій війні — розлука з рідними», — зізнається військовий.
Попри все, Назар та його побратими залишаються на передовій, бо розуміють: від їхньої роботи залежить успіх України у війні.
«Кожен наш виїзд приносить користь — якщо не знищує ворогів, то принаймні пошкоджує їхню логістику. Це додає снаги…»
Як повідомляла АрміяInform, коли бойовий медик Бригади «Рубіж» з позивним «Сем» вирішив піти на фронт, у нього був вибір — залишитися на цивільній роботі завдяки «броні» або стати на захист країни. Він обрав друге і не просто став бойовим медиком, а й встановив рекорд підрозділу зі знищення ворожої бронетехніки. На його рахунку — п’ять підбитих машин разом із десантом.
@armyinformcomua
У Липецькій області росії під час тренувального польоту зазнав аварії винищувач-перехоплювач МіГ-31, поповнивши статистику втрат російської авіації.
У Києві чотири дні працював Третій міжнародний форум оборонних індустрій DFNC³ у рамках якого відбулися виступи керівництва держави та Міністерства оборони України, урядовців та були підбиті підсумки діяльності галузі ОВТ і намічені плани розбудови галузі, а також пройшли панельні дискусії.
Бійці «Sword Group» 3-го окремого полку Сил спеціальних операцій упродовж минулого місяця знищили близько 40 окупантів, які намагалися прорвати оборону.
Працівники Державного бюро розслідувань завершили досудове розслідування щодо учасників корупційної схеми в Одеській області, які за гроші організовували оформлення «непридатності» чоловіків до військової служби.
На Лиманському напрямку пілот батальйону «Signum» продемонстрував майстерність керування FPV-дроном, пролітаючи крізь густі хащі осіннього лісу, щоб знайти та знищити російських окупантів, які намагалися сховатися від українських очей.
Кількість постраждалих внаслідок нічного масованого обстрілу України зросла. Нові дані надходять із Запорізької та Дніпропетровської областей, які ворог атакував комбіновано — «шахедами», керованими авіабомбами та ракетами.
від 51000 до 51000 грн
Запоріжжя
79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО
Війна змінюється кожні чотири місяці Боєць «Кібер» є пілотом БПЛА ACS-3. Цей апарат може літати до 16 годин. — Сам комплекс називається…