У Запоріжжі суд виніс вирок місцевому жителю, який адміністрував кілька телеграм-каналів. Чоловік публікував дані про пересування військових та правоохоронців і тим самим перешкоджав…
На даний час ворог 74 рази атакував позиції Сил оборони. Найбільш активно діє на Покровському, Новопавлівському та Курському напрямках.
Про це йдеться в оперативній інформації Генерального штабу ЗС України станом на 16:00 12 лютого.
Продовжують потерпати від російських артилерійських обстрілів прикордонні райони нашої країни, зокрема постраждали населені пункти Рудак, Марчихина Буда, Фотовиж, Вільна Слобода, Біла Береза, Степанівка, Середина Буда, Липа, Стара Гута, Лугівка, Нова Гута, Тимоновичі, Попівка Сумської області; Гута-Студенецька Чернігівської області.
П’ять разів ворог атакував наші позиції на Куп’янському напрямку поблизу населених пунктів Кіндрашівка, Петропавлівка, Новосілка, Піщане та Загризове, три боєзіткнення тривають до цього часу.
На Лиманському напрямку ворожі підрозділи не припиняють атакувати в районах населених пунктів Копанки, Новомихайлівка, Новолюбівка, Ямполівка та Колодязі. З початку доби на цьому напрямку українські воїни вже відбили чотири ворожі атаки, наразі триває ще одне боєзіткнення.
Два боєзіткнення зафіксовано на Сіверському напрямку, один штурм противника відбили наші оборонці в районі Білогорівки, одне боєзіткнення триває до цього часу.
На Краматорському напрямку відбуваються три боєзіткнення в районах Часового Яру та Васюківки.
На даний час на Торецькому напрямку зафіксовано вісім ворожих атак. Ворог був активним у районах Торецька та Щербинівки. Наші захисники дають гідну відсіч, наразі тривають три боєзіткнення.
Найгарячіше сьогодні на Покровському напрямку: з початку доби окупанти здійснили вже 22 атаки на позиції наших захисників у районах населених пунктів Водяне Друге, Єлизаветівка, Промінь, Звірове, Надіївка, Успенівка, Андріївка, Олександрівка, Дачне та Шевченко.
Сили оборони, стримуючи ворожий натиск, відбили 17 атак противника, п’ять боєзіткнень тривають дотепер.
На Новопавлівському напрямку загарбники 11 разів ішли в наступ на позиції українських військ поблизу населених пунктів Костянтинопіль, Бурлацьке та Рівнопіль, чотири боєзіткнення тривають до цього часу.
На Гуляйпільському напрямку наші захисники відбили одну ворожу атаку в районі Кам’янського. Авіаційних ударів некерованими ракетами зазнали населені пункти Новопіль та Кам’янське.
На Оріхівському напрямку ворог застосував штурмову авіацію в районі населеного пункту П’ятихатки.
На Харківському та Придніпровському напрямках ворог активних дій не проводив.
На Курщині наші захисники за сьогодні відбили шість атак загарбників, ще п’ять боєзіткнень тривають до цього часу. Крім того, ворог завдав десять авіаційних ударів, скинувши 14 керованих бомб, та здійснив 293 артилерійські обстріли, зокрема 18 — із реактивних систем залпового вогню.
Як повідомляла АрміяInform, за минулу добу окупанти втратили 1150 піхотинців та 378 одиниць техніки.
Він виявся причетним до розстрілу цивільного автомобіля з людьми всередині у перші дні окупації Херсона.
Кількість жертв ракетного удару по Мерефі на Харківщині, завданого росіянами в понеділок, 4 травня, зросла до шести осіб.
З початку доби армія країни-агресора 19 разів штурмувала позиції наших військ на Гуляйпільському напрямку.
Ситуація на Півдні непроста. Там минулу добу зафіксували понад 30 бойових зіткнень.
Загалом проведено понад 40 слідчих дій у чинних та колишніх посадових осіб з числа керівного складу. Вилучено автівки, мотоцикли, готівка.
Прем’єр-міністр Канади Марк Карні оголосив про виділення додаткових $200 млн на закупівлю зброї для Сил оборони за програмою PURL.
Кінолог, інспектор прикордонної служби
від 21000 до 24000 грн
Чоп
Державна прикордонна служба України
Медична сестра, фельдшер, військовослужбовець
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
У Запоріжжі суд виніс вирок місцевому жителю, який адміністрував кілька телеграм-каналів. Чоловік публікував дані про пересування військових та правоохоронців і тим самим перешкоджав…