ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Міністр оборони Естонії: Україна має бути у сильній позиції, перш ніж вступати в переговори

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 12 Лютого 2025, 18:26
Ханно Певкур

Західні партнери України мають докласти всіх зусиль, щоб Україна була у найсильнішій позиції для можливих переговорів про завершення війни.

Про це заявив міністр оборони Естонії Ханно Певкур перед засіданням Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн», повідомляє кореспондент АрміяInform.

«Існує чітка позиція, що не буде миру в Україні без України. Але Україна повинна бути у сильній позиції для таких переговорів. Сьогодні вона не перебуває у цій позиції. Тому я сьогодні говоритиму (на «Рамштайні». — Ред.) про військову допомогу і про те, що ми робитимемо цього року», — сказав Ханно Певкур.

Він додав, що Естонія цього року надасть на військову допомогу Україні щонайменше 0,25% ВВП.

«І це буде чіткий сигнал росії, що ми підтримуємо Україну сьогодні, завтра і післязавтра», — зазначив естонський міністр.

Ханно Певкур також повідомив, що, на його думку, у Брюсселі або на Мюнхенській безпековій конференції цього тижня від США не буде конкретного мирного плану, а лише можливі опції для переговорів.

«Я думаю, це питання наступних тижнів, а сьогодні потрібно говорити в першу чергу про військову допомогу для України, яка наблизить її перемогу», — сказав він.

Зазначимо, що сьогодні вперше зустріч у форматі «Рамштайну» вперше відбувається під головуванням Великої Британії, а не США, як це було раніше.

Як повідомляла АрміяInform, сьогодні на засіданні «Рамштайну» стало відомо, що Велика Британія цього року виділить Україні військову допомогу на суму 4,5 млрд фунтів стерлінгів.

Читайте нас у Facebook
Зловживання системою «Шлях»: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків через кордон
Зловживання системою «Шлях»: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків через кордон

Правоохоронні органи викрили у Києві ще один канал незаконного переправлення через кордон десятків військовозобов’язаних чоловіків.

«Думав відсидітися в тилу»: полонений окупант розповів, як алкоголь привів його на передову
«Думав відсидітися в тилу»: полонений окупант розповів, як алкоголь привів його на передову

До рук бійців бригади «Гарт» потрапив окупант, який пішов служити, сподіваючись відсидиться в тилу, проте зловживання алкоголем зірвало його плани.

Вивозили зерно та нафтопродукти з Криму: підозрюють капітана тіньового танкера рф
Вивозили зерно та нафтопродукти з Криму: підозрюють капітана тіньового танкера рф

Служба безпеки України повідомила про підозру капітану суден тіньового флоту рф, які вивозили зерно та нафтопродукти з Криму.

Наземні роботизовані комплекси виконали понад 9000 місій у березні
Наземні роботизовані комплекси виконали понад 9000 місій у березні

Упродовж березня наземні роботизовані комплекси на фронті виконали більш як 9000 завдань — як бойових, так і логістичних.

Ворожа артилерія обстріляла Херсон: троє загиблих, є поранені
Ворожа артилерія обстріляла Херсон: троє загиблих, є поранені

Сьогодні, 7 квітня, російські загарбники КАБами та артилерією обстріляли Херсон та область, внаслідок чого троє людей загинули, ще 12 — поранені.

ВАКАНСІЇ
Навідник артилерії

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Майстер-солдат, вибухотехнік

від 21000 до 121000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

Машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Оператор БПЛА

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

Начальник електростанції відділення зв’язку

від 25000 до 35000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

--- ---