ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Замість шкіл і лікарень — житло для росіян: окупанти планують зруйнувати історичний центр Маріуполя

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Лютого 2025, 17:23

Окупанти планують демонтувати більшість будівель історичного центру Маріуполя, щоб звести там іпотечне житло для росіян.

Як інформує 11 лютого Маріупольська міська рада, про це стверджує Центр вивчення окупації.

«Єдиний інститут просторового планування рф розповсюдив інформацію про нову забудову центру окупованого Маріуполя. Вони акцентували увагу на зведенні шкіл та лікарень. Проте ймовірніше, що на місці справжньої історичної частини планують тотальну іпотечну забудову», — йдеться в повідомленні.

Зазначено, що у такий спосіб можуть бути знищені культурні та історичні пам’яткі, які були побудовані ще наприкінці XIX — на початку ХХ століття.

Маріупольська міська рада зауважила, що протягом трьох років російської окупації, місцева псевдоадміністрація майже не займалася відновленням постраждалих будівель в історичній частині міста.

Як повідомляла АрміяInform, на тимчасово окупованій Херсонщині росіяни в кращих традиціях нацистів знищили українську літературу у захоплених бібліотеках.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Позивний „Письменник“: у Києві відбулась прем’єра документальної стрічки про оборону Ірпіня

Позивний „Письменник“: у Києві відбулась прем’єра документальної стрічки про оборону Ірпіня

Сьомого листопада, в Центральному Будинку Офіцерів Києва відбувся прем’єра документального фільму про оборону міста Ірпінь «Позивний Письменник», режисера Юрія Беденка.

Міноборони показало, як медики переводяться в бойові бригади через Армія+

Міноборони показало, як медики переводяться в бойові бригади через Армія+

Командир медроти 5 окремої штурмової Київської бригади розповів, як перевів до себе медика саме за допомогою Армія+. Загалом бригада активно використовує застосунок як інструмент рекрутингу до себе потрібних фахівців.

Міноборони презентувало «Пакунок пораненого» під час Ради з безбар’єрності

Міноборони презентувало «Пакунок пораненого» під час Ради з безбар’єрності

До кінця 2025 року поранені військовослужбовці отримають понад 450 тисяч одиниць адаптивного одягу та 50 тисяч гігієнічних наборів в рамках реалізації проєкту «Пакунок пораненого».

ССО знищили в Криму пускову установку С-400 «Тріумф» та склад боєприпасів

ССО знищили в Криму пускову установку С-400 «Тріумф» та склад боєприпасів

Сил спеціальних операцій ЗСУ знищили у тимчасово окупованому Криму пускову установку мобільного зенітно-ракетного комплексу ЗРК С-400 «Тріумф» та склад боєприпасів.

Суд заарештував комбата, який всупереч забороні зібрав бійців на нагородження

Суд заарештував комбата, який всупереч забороні зібрав бійців на нагородження

У суботу, 8 листопада, Центральний районний суд міста Дніпра заарештував командира одного з батальйонів Сил безпілотних систем, який всупереч забороні зібрав підлеглих на нагородження, що в свою чергу призвело до загибелі бійців.

На фронті від початку доби зафіксовано вже 116 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

На фронті від початку доби зафіксовано вже 116 боєзіткнень — Генштаб ЗСУ

Від початку доби між українськими захисниками та російськими окупантами відбулося вже 116 бойових зіткнень.

ВАКАНСІЇ

Військовослужбовець за контрактом

від 21000 до 100000 грн

Погребище

4 відділ Вінницького РТЦК та СП

Кухар, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Київ

Військова частина 3078 НГУ

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв

Миколаївський РТЦК та СП Миколаївської обл.

Бойовий медик

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Навідник зенітного артилерійського відділення взводу охорони

від 21000 до 121000 грн

Васильків, Київська область

--- ---