До ініціативи наразі долучилися понад 100 військових частин Сил оборони України, які вже знищили понад 17 000 розвідувальних та ударних…
Президент Володимир Зеленський подякував за роботу підрозділам протиповітряної оборони, а також заявив, що Україна зможе добудувати ще два енергоблоки на Хмельницькій атомній електростанції.
Про це йдеться в його вечірньому зверненні.
«Сьогодні був черговий удар по нашій енергетиці — майже 20 російських ракет, зокрема балістичних, та ще майже 125 дронів різних типів. Значну частину збито. Особливо відзначу мобільні вогневі групи 302-ї зенітної ракетної Харківської бригади — молодці, воїни! Дякую!» — сказав глава держави.
Також він подякував усім вертолітникам Сил оборони, які щоночі в надзвичайно складних умовах забезпечують результат у збитті «Шахедів».
«І це вертолітники Сухопутних військ, Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, прикордонників — усім у наших Силах оборони й безпеки України, хто здійснює захист неба і хто дотичний, хто допомагає, — усім дякую!» — наголосив Президент.
Він розповів, що на цьому й наступного тижня Україна буде говорити з партнерами щодо більших спроможностей української ППО.
Крім того, за його словами, Україна зможе добудувати ще два енергоблоки на Хмельницькій атомній електростанції.
«Це більш ніж 2 гігавати електрики для України. І щоб було зрозуміло, зараз, цими складними зимовими місяцями, ми можемо імпортувати в Україну від наших сусідів приблизно такий обсяг електрики. Наші добудовані енергоблоки дадуть Україні змогу навіть у зимові місяці йти без імпорту», — запевнив Володимир Зеленський.
На його думку, це допоможе стримувати зростання цін на електрику для людей.
«І навіть щодо спеціальних економічних проєктів із нашими партнерами — зі Сполученими Штатами, із Президентом Трампом — щодо спеціальних ресурсів України, видобутку та переробки, Україна тепер зможе говорити більш упевнено, маючи в майбутньому додаткове та значне джерело електрики», — додав Президент.
Він зазначив, що промислове зростання та розвиток будь-якої економіки мають базуватися в сучасному світі на розвитку енергетичних джерел.
«Вже готові до зустрічей із представниками Сполучених Штатів — найближчим часом перемовини. На багатьох рівнях. І на завтра я призначив засідання РНБО. Будемо робити дешевшими ліки в українських аптеках — це важливо. І продовжимо захищати нашу державу санкціями», — резюмував він.
Як повідомляла АрміяInform, у ніч на вівторок, 11 лютого, російські війська здійснили комбінований удар ракетами різних типів повітряного, наземного та морського базування по об’єктах газодобувної промисловості на Полтавщині.
@armyinformcomua
На лаві підсудних опиняться колишній правоохоронець та двоє його спільників, які за гроші обіцяли організувати ухилянтам незаконний перетин кордону.
Прокурори довели у суді вину колишнього начальника групи однієї з військових частин, який під час воєнного стану не повернувся з відпустки до місця служби.
Якщо кілька тижнів тому росіяни проводили тут постійні штурми, то в один момент це майже припинилося.
Президент Володимир Зеленський узяв участь у зустрічі Коаліції охочих, яка відбулася в Києві та зібрала 36 представників різних країн офлайн та онлайн.
Поліцейські повідомили про підозру військовослужбовцю рф за зґвалтування та жорстоке поводження з цивільними під час окупації Балаклії.
Втрати росіян за чотири роки повномасштабного вторгнення. Генеральний штаб ЗСУ оприлюднив орієнтовні цифри того, як росіяни «взяли Київ за три дні».
До ініціативи наразі долучилися понад 100 військових частин Сил оборони України, які вже знищили понад 17 000 розвідувальних та ударних…