Про проблеми та переваги, а також перспективи розвитку подібних безпілотних систем кореспондент АрміяInform поговорив з представником одного з підприємств у даному сегменті на вітчизняному зброярському ринку —…
Держави Балтії ― Литва, Латвія та Естонія ― офіційно завершили процес від’єднання від російської енергосистеми, синхронізувавши свої мережі з континентальною Європою. Це історична подія не лише для регіону, а й для всієї Європи, яка ще більше зміцнює енергетичну незалежність від москви.
Про це у своєму вечірньому зверненні заявив Президент України Володимир Зеленський, наголосивши на важливості цього кроку.
«Україна здійснила таке від’єднання ще у 2022 році, і сьогодні Балтійські держави також позбулися залежності. москва більше не зможе використовувати енергію як зброю проти них. Це також означає, що Європа стала ще більш цілісною», ― підкреслив Президент.
Відключення від російської енергомережі стало частиною стратегії ЄС щодо зміцнення енергетичної безпеки та диверсифікації постачання енергоресурсів. Балтійські країни, які раніше входили до радянської енергосистеми, тривалий час залежали від російських електромереж. Тепер вони стали частиною єдиної європейської системи, що гарантує стабільність і безпеку енергопостачання.
Володимир Зеленський також наголосив на важливості подальшого зменшення енергетичної залежності країн Центральної Європи від росії. Він закликав посилювати співпрацю з США щодо постачання LNG-газу, а також розширювати імпорт енергоносіїв із Кавказу, Близького Сходу та Північної Африки.
«Чим менше буде залежностей європейців від росії, тим скоріше вдасться гарантувати надійну безпеку усім в Європі», ― наголосив Володимир Зеленський.
Окремо Президент відзначив роль Польщі, яка допомогла реалізувати цей крок, підкресливши, що співпраця між європейськими країнами є запорукою їхньої незалежності.
Цей крок Литви, Латвії та Естонії є ще одним ударом по можливостях кремля використовувати енергію як засіб політичного тиску. Європа продовжує курс на зміцнення своєї енергетичної безпеки та поступову відмову від російських енергоресурсів, що є ключовим елементом у протистоянні російській агресії.
Як повідомляла АрміяInform, Президент Володимир Зеленський наголосив на тому, що російська армія, починаючи з повномасштабного вторгнення, поповнюється не кадровими офіцерами та підготовленими людьми, а великою кількістю мобілізованих, яких використовують як «м’ясо».
@armyinformcomua
На Харківщині бійці батальйону безпілотних систем Третьої окремої штурмової бригади знищили російську САУ «Нона», ворожу гармату, вантажівку, а також завдали втрат піхоті, яка намагалась тікати та заховатися в укриттях.
Наступною ціллю після захоплення окупантами міст Торецьк або Часів Яр може стати Костянтинівка, однак наразі про змогу противника наступати в напрямку цього міста говорити зарано.
Тактична група ударних БпАК «Медоїд» підрозділу Баліста Сил спеціальних операцій знищила ворожий радіолокаційний комплекс «Утьос-Тм», що відстежував українські літаки, ракети та безпілотникі в радіусі 360 кілометрів в онлайн режимі.
Рекрути навчального центру 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців розповіли, що мотивує добровольців підписувати «Контракт 18-24» зі Збройними Силами України, чого вони очікують від армії та що отримують насправді.
У міській забудові тривають бої, за сприятливої погоди українські захисники мають змогу контролювати практично всю територію міста за рахунок дронів.
І піших, і колісних окупантів безжально винищують на Куп’янському напрямку воїни роти ударних безпілотних авіаційних комплексів «Фенікс» Гвардії наступу «Помста».
від 20000 до 120000 грн
Харків
226 окремий батальйон 127 ОБр Сухопутних Військ ОК Північ
від 20000 до 50000 грн
Покровськ
Бахмутський ОБ ТрО (Військова частина А7270)
Про проблеми та переваги, а також перспективи розвитку подібних безпілотних систем кореспондент АрміяInform поговорив з представником одного з підприємств у даному сегменті на вітчизняному зброярському ринку —…