У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Українські захисники продовжують тримати оборону серед руїн Торецька, покладаючись на доставку провізії за допомогою дронів.
Відео свого побуту у практично повністю зруйнованому місті опублікували у п’ятницю, 7 лютого, бійці бригади «Хижак» Департаменту патрульної поліції.
Як зазначається, на оприлюднених кадрах — вже 13-й день на позиціях у Торецьку.
«Хижаки тримають свою зону відповідальності. До російських солдатів лічені метри. Їжу та воду доставляють дронами. Завдання — швидко забрати вантаж під прикриттям побратима. Підвал, окопні свічки, і пильність 24/7 — такі будні українських захисників», — коментують українські воїни відео, на якому одному з них доводиться забирати скинутий безпілотником пакунок, ризикуючи своїм життям.

Як повідомляла АрміяInform, Сили оборони прорвалися до ворожих укріплень у Торецьку і залишили там вибуховий «сюрприз».
Серед лідерів — 47 механізована бригада «Магура», 15 бригада артрозвідки «Чорний ліс», 105-та бригада ТрО та підрозділи ДШВ.
Цієї ночі українські далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів на російській території.
Почалося бета-тестування автоматичних переведень між підрозділами корпусу без погодження з безспосереднім командиром, яке доступне для солдатів та сержантів.
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…